Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt szerintetek mikor léphetnék tovább a csókolózáson túl? Nem szexre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Csókolózáson túl, nem a szex.

Akkor mire gondolsz?:)

2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Akkor mire gondolsz?:D
2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja én is azt kérdezem, hogy mire gondolsz? Ez már régen rossz, nem az, hogy nem szexeltek, bár attól függ, hogy hány évesek vagytok két hónap után már lassan lehetne, sok fiatal ennyit sem vár. De az se baj ha fél év múlva szexeltek. De csak csók? Ez mi? nagyon kevés. Mire gondolsz? Pettingre, vagy egyszerűen arra, hogy meg fogd a mellét vagy a fenekét? Mert megint csak a korotoktól függ már rég megfoghatod volna és minél tovább húzod az a testi érintkezéseket, annál furább lesz a lánynak. Mikor értél először a lányhoz? Mert igazából azt már akkor kellene amikor megismered.
2011. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ha együtt lennék egy fiúvla akkor már pár hét után elvárnám hogy hosszasan smároljunk és tapizzon magához húzzon, stb. :DDD
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mi a barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt.. nem is ismertük egymási mikor összejöttünk a 4. hónap kötül kezdett el tapizni de akkor még csak fenék volt aztán a mell és a többi...:)
2011. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem szexre gondolsz akkor szerintem tapizásra, az mehet, a szex meg akkor ha te is meg a barátnőd is akarja
2011. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem 2 hónap után már jöhet a mell simán, utánna meg a lenti dolgok
2011. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 2 hónap utána kis simogatás meg kicsit vetkőztesd lejjebb mondjuk bugyi+melltartó. Te meg legyél boxerben és így simizzétek egymást meg puszilgassátok. Esetleg a melltartóját is leveheted hogy játsz a mellével de ha már többre vágytok akkor mehet egy kis petting. :)
2011. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Röhejes ezeket itt olvasni :D
2015. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!