Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan egyedül vagyok és...

Olyan egyedül vagyok és minden rossz, jobb lenne meghalnom?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok,2,5 éve van párom,aki már a férjem.A szüleim nagyon messze vannak,nincs munkám,és az elmúlt 2 évben 30kilót szedtem fel.Képtelen vagyok lefogyni,az utóbbi időben semmihez nincs kedvem,félek kimenni az utcára,a dolgaimat nem tudom ellátni,a házimunkát csak-csak,de nem akarok szexelni a férjemmel.Undorító vagyok,csúnya és kövér.Nagyon egyedül érzem magam,félek az emberektől.Nincs pénzem,már a ruháim sem jók rám,még a boltba sem merek lemenni mert úgy érzem mindenki rólam beszél.Ugye ez már betegség?Nem vagyok normális?Mit tegyek?Semmi értelme az életemnek.
2012. nov. 7. 09:18
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia. Igen, szerintem is beteg vagy, de nem hiszem hogy ezen nem lehet valtoztatni. Kezd azzal, hogy kinyitod az ablakokat, csinalsz egy nagytakaritast, felveszel egy treningnacit(akar a ferjedet) , felcsapsz egy sapit, bedugod az mp3at vagy discmant vagy radiot vagy v

barmit fulhallgatoval a fuledbe, lemesz futni, kifaradsz, hazamesz, lezuhanyzol, fozol valami nagyon finomat a parodnak, es mielott hazaer, megint lezuhanyzol, kifested magad, es ha nincs ruhad, felveszel egy kontost. Ne sajnald magad annyira, van egy ferjed, gondolom szeret, fogyni mindig lehet, es munkat is konnyebben talalsz, ha az jon le a lenyedrol, hogy meg vagy elegedve magaddal. Ne sirankozz;) es indulj meg kinyitni azt az ablakot!!!:)

2012. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki sem teszem a lábam a lakásból.Ha elmennék futni mindenki rajtam röhögne.Késő este meg nem megyek mert félek hogy megtámadnak.Egyébként is 10m után kiköpném a tüdőm.

Igen,a férjem nagyon szeret,de már ő sem tud velem mit kezdeni.

2012. nov. 7. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sajnáld magad hanem tegyél azért, hogy változzanak a dolgok.


Ha nincs munkád, sokkal több időd jut magadra. Miért nem kezdesz el diétázni és rendszeresen mozogni? Ne az evésbe menekülj!


Mivel a +30 kiló nem kis súly, ezért elég hamar látnád magadon a változást ha elkezdenél tenni azért, hogy fogyj. Ez pedig erőt fog adna arra, hogy folytasd tovább.


Ha szeretnél beszélgetni én szívesen beszélgetek veled.


Képzeld el, én vidékről költöztem fel Pestre még júliusban, de azóta se sikerült munkát találnom. A szüleim messze vannak, nem ismerek itt senkit, a párom pedig dolgozik. Én is egyedül érzem magam sokszor és kikészít ez a munkanélküliség.

Szóval ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan privátot. :)

2012. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hm,nem eszem sokat,régebben még jobban álltunk anyagilag,akkor jött fel ez a súlyfelesleg.Sokszor van hogy egy nap csak 2szelet vajaskenyeret eszem vízzel,vagy éppen ami jut,mégsem fogyok.Flancos diétára meg nem telik most.

Hányok magamtól.Ráadásul a férjem állandóan azt mondja hogy szép vagyok.Szerintem hazudik.

2012. nov. 7. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a hízás oka a rendszertelen táplálkozás.


Nem lehet csak vajas kenyeret enni egy nap. Iszonyú kevés kalóriát viszel be ezzel, amikor pedig egy picit is többet eszel, egyből raktározni kezd a szervezet a "nehéz" időkre. Ez a hízás oka.

2012. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ép testben ép lélek! Örülj hogy még a férjed melletted van!


Ha nincs munkád, akkor házimunkára igazán van időd, otthon minden csillogjon-villogjon, főzzél, mossál vasaljál. Ha vidéken kertes házban laktok akkor kertészkedj és tarts baromfikat is. Ha nincs kertetek, akkor naponta szabadban is mozogj legalább 1 órát, abból 10 percet fussál, többi lehet tempósabb biciklizés vagy séta. Nassolásról szokjál le, étkezésekbe vigyél rendszert. 2 hónap alatt simán leadhatsz 10 kilót és az már óriási változás lesz.


Öltözködéssel kapcsolatban: használt-ruha üzletekben sok vadi-új ruhát lehet kapni a piaci ár 10-20%-ért. Ide is a mérethiányos ruhadarabok.

2012. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy az étkezésbe rendszert vigyél! Ha egyszer koplalsz egyszer zabálsz akkor az anyagcseréd lelassul, a szervezeted beáll raktározásra. A mozgás nem csak kalóriát éget, hanem anyagcserét is gyorsít.


Ezt az étrendet ajánlanám:

[link]

Mellette fogyókúrás italnak:

[link]


A fogyókúrás ital csökkenti az éhségérzetet és az anyagcsere gyorsítására is hat. Ha az étel mennyiségét nagyon kevésnek érzed max. 1,5-szeresére növelheted az adagokat.


Van időd bőven, kezd el helyrehozni a külsődet, ezzel együtt a lelked is meg fog gyógyulni! És igen, ez kemény munka, de mivel más dolgot most éppen úgy sincs vedd úgy hogy most ez a kötelességed (magaddal és a férjeddel szemben), befektetés a jövődbe!


Persze kényelmesebb lustálkodni, de ha így folytatod akkor tényleg semmi értelme sem lesz az életednek!


(Mondjuk csodálom hogy a férjed az első öt kiló felszedése után nem kezdett el edzeni, férfiembernek az is feladata hogy párját testileg, lelkileg karbantartsa.)

2012. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok!
2012. nov. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!