Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak barátaim, mégsem...

Vannak barátaim, mégsem vagyok senki legjobb barátja/barátnője. Pedig szeretném. Miért?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és úgy érzem, nagyon megváltoztak az emberi kapcsolataim. :( Már nem is lesz olyan ember, akivel nagyon közeli barátság alakulhat ki? Sok ismerősöm panaszkodik, hogy a pl. a munkahelyen csak kollegális viszonyokat ápolnak, nem mernek barátságokat kialakítani, mert megy a másik fúrása, egymás megalázása a főnöknél, és folyamatos a pletyka. Fél év és én is befejezem a sulit, és nincs legjobb barátom. Már le is mondhatok erről? :(
2013. jan. 8. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert "szeretnéd"

Amint nem hajtod ennyire a dolgot, ki fog alakulni.

2013. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én sem állok jól barátok terén :)

az utóbbi évben kiderült a 'legjobb barátnőmről' hogy nem is annyira legjobb (rengeteg dolgot megtettem neki szó nélkül, ő a legapróbb dologra sem volt képes)

akivel nagyon jóba vagyok ő messze lakik, nem tudunk annyit találkozni

egy fiú barátom van akivel jó lenni és szerencsére osztálytársak is vagyunk, dehát... jó lenne pár igazi barátnő is :D

meg persze a barátom, akit imádok, szeretek minden szempontból :3

környezetemben meg már meg sem próbálok barátkozni, mindenki álszent, fikázza a másikat aztán haverkodik vele... ez olyan undorító. mondjuk nekem még jön az egyetem, ott talán még találok barátokat :"D

19/L

2013. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát én sem vagyok senki legjobb barátnője

leszel az enyém? :D

22/L

2013. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leszek! :)
2013. jan. 9. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Disz iz dö biginning of ö bjutiful frendsip:D
2013. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mily' szép volna, ha ez így működne :/

Mindenesetre kezdetnek nem rossz! ;)

2013. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

01-09 00:00

Én is így álltam hozzá, amikor bekerültem az egyetemre. Erre most itt vagyok, az utolsó előtti évben és ugyan úgy állnak a dolgok, mint előtte. Itt is megy egymás kibeszélése, aztán meg a jópofizás. De én már beletörődtem, hogy nincs senkim. Remélem, hogy te nem fogsz így járni és életed legjobb évei lesznek az egyetemiek! :)

2013. febr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7

hát az biztató.. :"D

de azért ne keseredj el teljesen! :D

2013. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!