Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha valaki úgy...

Normális az, ha valaki úgy érzi magát, mintha meglenne átkozva (pedig legalább nem is babonás)?

Figyelt kérdés
Lehet ennek valami alapja, tapasztaltátok esetleg magatokon? Pedig belátom, hogy az ilyesmik, hülyeségek, de néha belegondolok én is. Bár a kérdést úgy akartam kezdeni, hogy kapcsolatterén, nem kell komoly kapcsolatra gondolni, elég bármilyen kapcsolat, és azt tapasztalod, hogy az elején valaki kedvel téged, akit te kevésbé, mégis, ha elkezdesz viszont kedvelni bárkit, akkor mintha már nem bízhatnál az illetőben. Bár nem vagyok túl merész, bizalmas, de kapcsolat kívül is, tényleg, gyakran azt tapasztalom, hogy amikor bízom valamilyen dologban, akkor nem sikerül, amikor elvesztem a reményt, negatívan gondolkodom, akkor jobban sikerül, ha csak kis dolgokban is, de hallottam másoktól, szüleimtől is nagyobb dolgokra példákat. fura véletlenek, ti tapasztaltok ilyesmit magatokon? Van valamilyen magyarázata, csak én alakítom ki ezt a nézetet? Sok kivétel van, amikor a gondolataimmal harmóniában történnek dolgok, mégis belém ékelődött egy ilyen téveszme fiatalkorom óta, amikor gyakran tapasztaltam ezt.
2013. jan. 9. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam volt több ilyesmi is,meg volt babonás is.

Volt régen egy lány akivel ha csináltunk közös programokat mindig akadt valami difi ,magyarán elterveztünk valamit és soha nem úgy alakult ahogy mi elterveztük és ez soha nem is rajtunk múlott hanem az élet alakította így.

Volt olyan barátnőm aki mindig akkor kívánta a sexet amikor én nem és fordítva(nálam egyszerű mert ha nem kívánom akkor is szeretem csinálni csak akkor jobban húzom magam).

Voltak lányok akiknél nem kötődtem érzelmileg ,de mikor elkezdtem kötődni akkor egyből ott is hagytak .

Legutolsó komolyabb kapcsolatomban ,rámhozták a kapuzárási pánikot,de mire eljutottam odáig hogy a nőt elfogadjam a gyerekével együtt addigra késő volt.

nem tudom ,de lehet hogy Én mondjuk tudat alattilag olyan nőket válogatok akik engem csak szeretőként akarnak megtartani és nem hosszútávon.

Igen amit a fura véletlenekről én is tudnék írogatni,ez kb olyan mint ha figyelmeztetéseket kapnák a sorstól hogy valamit jól vagy rosszul csinálsz.

2013. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, őrülök, hogy kaptam egy megértő választ, megvoltam győződve hogy valami földhözragadt oltogató álláspont jön:) pedig az ilyenek nem lehetnek véletlenek, viszont gőzöm sincs, hogy mi az oka, de kb. olyan hozzáállást alakít ki bennem, hogy ne higyjek senkiben és semmiben igazán:)) Nem hiszek a "sorsban", vagy hogy az "élet akarta így", csak emberek döntéseiben. vannak emberek akik megriadnak attól, ha viszont szeretik őket, felelőtlenek vagy ilyesmi, és úgy vannak beállítva hogy az elérhetetlen után áhítozzanak.talán. de én pl. nem pl ha nem mutatom ki, hogy odalennék egy emberért és természetesnek látszom, akkor is úgy érzem, mintha már nem lennék olyan érdekes. bár nem teljesen értem, de sejtem.

Legutóbb a szüleim is vágytak a kedvenc kocsijukra, is már sok lehetőséget feltárulkozott, de egyikben sem sikerült megvenni, majd valami közbejött, csak akkor sikerült megvenni, amikor feladták volna a reményt.

2013. jan. 10. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:

alapdolog, hogy mikor túlságosan vágyakozom bárki után, olyankor a lelkem nincs egyensúlyban, talán kicsit kilátástalanabb az életem olyankor, támaszték kell, vagy ilyesmi.

persze van valódi szerelem is, ami kölcsönös, és van bizalmi kötelék, néha talán csak nem találom önmagam, és könnyen bemesélem magamnak, hogy a másik emberrel egy hullámhosszon vagyok, pedig nem épp.

Az biztos, hogy ha találnék olyan embert, akiben igazán megbízom, nem csak reménykedem a pozitív hozzáállásában, ami táplálja az üres bizalmam, akkor nem gondolkodnék ilyeneken:)

2013. jan. 10. 18:03
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 ebből kivonok egy 'pl ha nem'-t
2013. jan. 10. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos nekem a legutolsó kapcsolatom(szerelmi) ,ott ahol elfogadtam a végén az egészet és készen álltam tovább lépni,hát nem tagadom az egész életemre kihatott az a boldogság,a munkámban is eredményesebb voltam ,a cigiről leszoktam minden gond nélkül és az hogy leszoktam ez két embert is spanolt hogy ha Én leszoktam akkor ők miért ne tudnának(ők azóta is cigiznek).Na akkor nagyon szerelmes voltam a nőbe és tényleg annyira kiegyensúlyozott voltam hogy egyszerűen le sem írhatom.Aztán fordult a kocka,csúnya vége volt ,talán mostanság is egy pici része a szívemnek ott ragadt,de be kell hogy lássam hogy nem voltunk akkor sem egymáshoz illők és soha nem is leszünk és ezt csak úgyis utólag jössz rá.

Tényleg sok itt a gyík,nemcsoda hogy offban vártad a válaszokat,aki erre nem tud normálisan válaszolni az vagy dilibogyó vagy tinédzser ,és mindkettőből elég sok van ezen az oldalon.

Én sem hiszek a sorsban,de van valami ami néha utat mutat,ami szerencsét hoz,vannak dátumok amik folyton visszatérőek,és ezek a dátumok figyelmeztetéssel bírnak.

2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a dátumos részt nem értem, mi féle dátumok?:)

néha annyira zavar, ha nem sikerül valami, hogy nem szívesen úszok "az élet árjaival", jobb szeretem megfejteni:) nem "élet" és nem sors nekem az, hogy mások hülyeségeit elfogadom és úszok az árral. talán olyan párt kellene találnom, akinek nincsenek ilyen hülyeségei(:.

2013. jan. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!