Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig az exeim adatlapjait...

Mindig az exeim adatlapjait nézegetem Fb-on. Hogyan szokhatnék le erről?

Figyelt kérdés
Másfél éve élek komoly párkapcsolatban, előtte 2 évig csak ismerkedések voltak, szóval semmi komoly. Mégis mindig ezeket a srácokat nézegetem a facebook-on, na meg a régi exeimet. Egyikük iránt sem érzek semmit (viszont a mostani Párom nagyon szeretem), mégis érdekel, hogy mi van velük. Egyik nap azon kaptam magam, hogy már egy órája "kutakodok". Miért van ez így és hogyan szokhatnék le erről? Már próbáltam, hogy mindenkit letiltottam, de csak pár napig "bírtam" és feloldottam őket a tiltás alól. Nem akarom rájuk pazarolni az időm... :/
2013. jan. 9. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
MOndjuk vágd pofon magad és szerezz egy kis önbecsülést, mert ez így szánalmas.
2013. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is szerettem régen közösségi oldalakon kutakodni, főleg iwiwen szerettem ezt annak idején, mert ott valahogy sokkal jobban lehetett szűrni (közös ismerősök, szűkített keresés..stb) Akkor én is lecsekkoltam mindenkit:)) De hogy ilyen sokat nézegeted az exeidet, nem oké, ez több mint sima kíváncsiság. Szerintem nem vagy igazán szerelmes. Elhiszem, hogy nagyon szereted a párod, de olyan nagyon mély szerelemmel tuti nem, mert akkor magasról szarná rá, hogy élnek vagy halnak-e a volt pasijaid.
2013. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el, hogy nem, és kész.
2013. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad a facebookról, én is megvagyok nélküle.
2013. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos én meg a férjem volt szeretőjét nézegetem,már 2 éve.Szemmel tartom, hogy él, nem kavar e éppen,mert sajnos eléggé megkeserítette az életünket.Miután engem választott a férjem ,és nem őt.

Én sem tudok leszokni róla...

2013. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a párom exét, aki kísérletet tett, hogy belekavarjon a kapcsolatunkba. A dolog pikantériája annyi, mikor a párom említést tett "egy ismerőséről", hogy hogy járt x helyen mert ellopták a biciklijét, már tudtam, kiről van szó. Ekkor tök természetesen megkérdeztem, hogy a város melyik részén. A válasz egy zavart nem tudja, nem kérdezett semmilyen részletre rá. A következő kérdésem, ki az, ismerem-e esetleg. A válasz egy zavart nem volt.

Legalább már tudom milyen , mikor hazudik.

20N

2013. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Látod a válaszokból, hogy itt mindegyik nő ezt csinálja!

Pedig mindegyik tudja, hogy ez nem normális dolog...

2013. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Valamilyen szinten pedig normális, mert mi nők imádunk információt gyűjteni. Tipikus eset, amikor pl. rábukkanunk az exünk új csajára és azon nyomban körbeküldjük a barátnőinknek és együtt jól kielemezzük, hogy milyen csúnya és milyen szarul öltözik:D És újra megállapítjuk, hogy az exünk egy f@sz.
2013. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a férjem exét néztem meg párszor,de leszoktam róla ,elhatározás kérdése.Nem érdekel már,amíg féltékeny voltam addig érdekelt,de szerencsére már túl vagyok ezen.És sz@rok rá .Az exeim meg nem érdekelnek már,és azért egyiket sem szidnám, és nem nézegetem, mégis csak jártam velük,ezzel saját magát is le minősíti,aki szidja az exeit.
2013. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1-esnél a pont. Azért érdemes lenne magadban ŐSZINTÉN elgondolkodni, hogy miért van erre szükséged.


Kedves 8-as: nem, egyáltalán nem normális, inkább beteges és szánalmas. Nem véletlen, hogy normális nők nem csinálják ezt.

2013. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!