Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szokhatnék le? Nem ilyen...

Hogy szokhatnék le? Nem ilyen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostanába elég sok stressz ért...családi,szerelmi,baráti...szakítás,halál,verés...és nem tudtam mit csináljak...tavaly volt egy rossz időszakom és elkezdtem vágdosni a combomat..majd le is szoktam róla,sok barátom segített,és nagyon meg is köszöntem nekik...majd újra elkezdődött a szeptember jött a szerelmi ügyek...de sikerült azzal a fiúval akit akartam és ő beszélt le.:)nagyon sokat jelentett nekem,elmondhatatlanul sokat.majd szakított velem egy úgy mond ribanc miatt.és onnanstól elkezdődött a balszerencse lavina...minden rosszra fordult..rászoktam a cigire...a vágdosásra...energia italra,vagy olykor nyugtatót...a jegyeim is romlottak..nem ilyen vagyok!hogyan változtathatnék?tudom hogy ezen caak én segithetek,és az önuralom...!de mégis...valami módszer nincs?

2012. dec. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz másoknak megfelelni? Nem lehet. Sem a családban, sem a szerelemben, sem a barátaidnak.

Ha csak egy példát veszek a barátok is néha elküldik egy mást a ..hu-ba, aztán kibékülnek. A barátság nem az hogy mindenben egyetértek a másikkal.

Szerelemben el kellene gondolkozni, hogy rövidtávú, vagy hosszútávú kapcsolatod szeretnél. A rövid az hamar véget, ér, de ha hosszú kapcsolatot akarsz akkor nem adhatod magad olyan könnyen. De ha mégis találsz aki otthagy, az az ő baja, hiszen nem tudod értékelni téged eléggé, úgyhogy jobb is hogy most ment el, és nem pár év múlva.

Becsült magadat, hiszen egy értékes ember vagy, ne tedd tönkre magad. Egyik ember sem ér ennyit, hogy árts magadnak!

2012. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valami sporttal is levezetheted a feszültséget
2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak próbáld ki:

egy héten keresztül eljársz futni a szabadba. csak napi 1 óra. Ne hívj magaddal senkit, csak te, esetleg zene. Kapcsolj ki magadba! Csak te legyél. Találd meg önmagadban a boldogásogt! Csak 1 hétig minden nap tedd meg. Ha egy hét után nem látsz javulást, akkor máshol kell keresni a hibát...

2012. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!