Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 08:14
 1/7 Hanariko ***** válasza:

Kicsit pontosabban is fogalmazhattál volna, illetve bővebben. Attól függ, miből ered ez az önbizalomhiány (persze, szerelem szex kategóriában miből is fakadhatna) na de ez akkor is összetettebb dolog.

Ha a külsőddel nem vagy megelégedve, gondolj arra, hogy tuti hogy van nálad rondább de még ha így is menthetetlennek éreznéd magad, hidd el, ha kicsit is akarod, akkor tudsz változtatni.

ÉS! ami az önbizalom lényege: a belső. Hiszed vagy sem, közhely vagy sem, de a belülről jövő kisugárzás nagyon nagyon nagyon nagyon fontos. Az, hogy nem töketlenkedsz (már ha fiú vagy xD) de ha lány vagy, akkor is kell határozottság, egy "leszarom a világot, és olyan vagyok amilyen" hozzáállás. (persze ezt sem szabad eltúlozni)

2012. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondogasd sokat hogy: szuperkan vagyok!
2012. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából sem külsőleg sem belsőleg nem vagyok elégedett magammal.Nem merek belekezdeni új dolgokba mert félek,hogy megint elb.szok valamit.Egyébként azért írtam ebbe a kategóriába mert itt hamarabb kapok választ a kérdésemre,meg itt többen vannak.Elég zárkózott típus vagyok.Beszélgetést meg nem nagyon vagy nehezen tudok kezdeményezni.
2012. dec. 8. 09:21
 4/7 Hanariko ***** válasza:

Barátaid, haverjaid vannak? Vagy annyira zárkózott vagy, hogy még az sincs? Ha vannak, dumálgass velük, az is sokat lendít az önbizalmon, ha érzed, hogy fontos tagja vagy a társaságnak és hozzá tudsz szólni. Figyeld miről beszélnek és szép lassna próbálj meg bekapcsolódni. Vagy kérdezz meg valamit, amit te nem tudsz és a másik jobban ért hozzá. Bármit, csak szólalj meg. Utána már egyre könnyebb lesz.

Ha nincs baráti társaságod kezdheted azzal, hogy kialakítasz egyet, bár ez nehezebb lesz, mintha már van egy adott csoport.

2012. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

brian tracy phoenix szeminárium


meghallgatod és követed

2012. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim sem haverjaim.Régebben volt egy-két ember akit barátnak tartottam,de később rá kellett jönnöm, hogy mégsem igazi barátok.Meg elég sokszor vertek már át.Senkiben sem bízom meg teljes mértékben.De én már annak is örülnék,ha lenne egy ember akivel tudok beszélgetni,nem csak felszínes dolgokról.Egyébként nagyon könnyen feltudok oldódni,ha olyan emberekkel vagyok körülvéve akik beszédesek,nyitottak és akikkel hasonló a gondolkodásmódunk.És pont az volt a baj,hogy túlságosan megbíztam bennük.
2012. dec. 8. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Csajozz,addig csinàld,amìg nem megy,nem fogod megbànni.
2018. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!