Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A büszkeséget lehet örökölni,...

A büszkeséget lehet örökölni, genetikából fakad vagy a környezete, az őt körülvevők miatt lesz valaki büszke?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 00:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az hogy bocsánatot tudsz valakitől kérni akit megbántottál ez nem genetika.Ha nem tudsz bocsánatot kérni akkor lehet hogy önző vagy és mindig csak magadra gondolsz.Vagy egyszerűen olyan dologtól félsz amitől nem is kellene.MIndenesetre az ilyen embereket nem sokan szeretik.
2013. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy csak nem tud gyengeséget mutatni mások előtt. Legalábbis nálam ez van.
2013. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A bocsánat kérés nem a gyengeség jele.

Ha valakit megbántasz és tudod hogy te voltál a rossz és bocsánatot kérsz az épp hogy nem a gyengeség jele.Az a gyengeség ha nem tudsz bocsánatot kérni.

2013. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, de valamilyen szempontból gyengeség is, legalábbis a büszke ember szemszögéből. Főleg ha olyan típus mint én, vagyis "mindig nekem van igazam" típus. Egy "nem nekem van igazam" helyzetben bizony én gyengének érzem magam.
2013. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!