Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés. Esélyek?...

Külföldre költözés. Esélyek? Éerdemes? Van esélyem megtalálni a boldogságot?

Figyelt kérdés

18 éves lény vagyok. Még 2 évet járok gimibe(nyelvi előkészítő+évvesztes vagyok ezért vesztettem 2 évet). Szeretnék kiköltözni majd külföldre, előtte viszont még nyelveket akarok tanulni és 3 éves OKJs képzésen részte venni. Nem érzem vmi jól magam most itthon, nincs sok barátom, nincs párkapcsolatom(még eddig nem is volt)

Úgy gondoltam talán kiköltözhetnék Angliába(Londonba) vagy talán Amerikába New Yorkba. Lehetetlen álmok ezek?? Én úgy érzem, ha nagyon akarom valóra vállhatnak.

Csak nem tudom mennyi pénzre lenne szükségem(nmár most elkezdek gyűjteni) És, h egyedül ezt be lehet e vállalni...Bár addigra remélhetőeg talán lesz párkapcsolatom, de olyan nehezen találok magamnak vkit... Nekem nem kellenek a mostani 18-20 évesek, kiábrándítoak, inkább 25-30 éves férfiak érdekelnének


2010. aug. 20. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
92%
ha valamit nagyon szeretnénk az életbe ez biztosan sikerül!
2010. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Lndon nem, de amerika igen. Vízumot nem adnak csak úgy, csak ha hiányszakmában dolgoznál, és BIZONYÍTANI IS TUDJÁK, hogy NINCS ARRA A MUNKÁRA AMERIKAI. Londonba meg csak kimész és kész, oda még papirok se kellenek.
2010. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Bocs fordítva. Szóval London igen amerika nem. Londonba a vlágon a legkönyebb kiköltözni.
2010. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha a saját anyanyelveden se értesz szót az emberekkel mért menne ez külföldön. Szerintem csak menekülni akkarsz ahelyet hogy megoldanád a dolgokat. Inkább jár el emberek közé és próbálj barátkozni, pasizni.
2010. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el itt is rendbe tudod tenni az életedet és megtalálhatod életed párját, szerezhetsz barátokat, csak nyitottabbnak kell lenni az emberek felé.
2010. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

igen!!

én is otthagytam csapot-papot, albérletet, állást, és kiköltöztem a 3.világba.

kitanultam egy új szakmát, megtaláltam a párom. igaz nekem nem volt otthon problémám, a szüleimmel is nagyon jó a kapcsolatom és van 2-3 igaz barátom.


ahelyett, hogy irodában ülnék, minden sokkal érdekesebb, nekem megérte, igaz 3-4év kemény meló van mögötte, plusz két nyelvet már itt tanultam meg.


28/N

2010. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Az előzőhöz szeretnék hasonlítani:D Grat. neked!(=
2010. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Álmodozhatsz erről,de ki tudja,hogy mi lesz 5 év múlva? Te is és a világ is sokat változik addig.

Legokosabb,ha tanulsz,nyelveket is,akkor majd könnyebben tudsz dönteni,hogy hol éljél!

2010. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha itthol nem tudtál ismerősöket szerezni, kint még nehezebb lesz, kell vagy 3-4-5 év mire belelendülsz a kint menő dolgokba. Itthol kéne megismerkedni, kiismerni az itteni világot és utána kimenni.
2010. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik válaszoló írta, de annyit szeretnék hozzátenni, h én elég nyitott , barátkozó embertípus vagyok. Elég sok embert engedek magamhoz közel, de sokan visszaélnek ezzel. Sokat bulizom, szeretk élni, szeretem megmutatni a világnak, h mi vagyok én, szeretek emberek között lenni. Ezenkívül van 2-3 társaság aminek része vagyok.Baráti köt itthon, barátikör a kollégiumban, barátikör a munkehelyen. De akárhol tudok ismerkedni, tnap pl a rendeelőben ismerkedtem meg egy lánnyal. nem ezzel van a baj, vmi más csak nem tom, h mi:S Vmit ki kell találnom, de nem akarok itthon maradni...ez az 5 év nem oszt , nem szoroz...már régóta ez az egyik álmom
2010. aug. 20. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!