Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba....

Szerelmes vagyok a tanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már amióta itt van az új tanárunk, a földrajz tanár, azóta szerelmes vagyok belé. Már az egész osztály tudja, hogy szerelmes vagyok, mert hát kiderült, abból ahogy reagálok rá, amikor megjelenik. De egyszerűen annyira szeretem, nem tudom nem vissza fogni magam, hogy ne kezdjek el őrjöngeni, és ugrálni örömömben, ha látom. Már a legjobb barátnőmet teljesen kikészítettem, mert amint meglátom Őt, akkor elkezdem ütögetni örömömben. Már bocsánatot kértem tőle, és megigértem, hogy próbálom visszafogni magam, és kevesebbet beszélni róla, de nem ment, ezért inkább másik barátnőmmel vagyok, akot nem zavarja annyira. Tudom, hogy nagyon fájhat ez a legjobb barátnőmnek, hogy nem vagyok vele, de most még ez sem zavar. Már rengeteget beszéltem vele, még csokit is adtam neki.. :3 Nem is az a bajom, hogy 26 éves, mert annyira nem zavar a korkülönbség, mert az nem számít, és rengeteg olyan pár van, akik között van kb. 10 év különbség, hanem a barátnője... Mit kéne tegyek?

15/l



2013. jan. 16. 16:13
 1/5 poet1 ***** válasza:
53%
Nem bántani akarlak, de 15 évesen szerintem nem tudsz semmit a szerelemről! Válts iskolát,vagy szeress másba!
2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorban állítólag elég gyakoriak az ilyen fellángolások (fiú vagyok, így nekem nem volt ilyesmi), uh ez természetes dolog. Viszont el kell fogadnod, h ez inkább egy olyan dolog, mint a rajongás valami filmsztár felé. Ne éld bele magad, h bármi is lehet belőle, főleg ha barátnője van.

Hogy mit tehetsz? Semmit. Megvárod amíg elmúlik, és közben rendesen tanulod a földrajzot:)

2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak rajongsz érte vagy csodálod de a szerelem azért az más :))
2013. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen jegyeket ad neked ez a tanár?
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) álmodozni azért lehet... jó jegyeim vannak, de nem csak földrajzból... :) hogy jön ez ide amúgy?
2013. jan. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!