Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha beletörődtem, hogy én...

Ha beletörődtem, hogy én csúnya fiúként egy lánynak sem kellek, akkor szerintetek fura lenne az, ha én a lányokkal csak barátkozni szeretnék és ezt meg is mondanám az elején? Van olyan lány, aki barátkozna vajon egy csúnya fiúval, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én most ott tartok, hogy már tényleg kezdek megnyugodni, beletörődni, hogy nem vagyok a lányok álma a külsőm miatt, viszont valamiért mindig is szerettem volna egy nagyon jó lánybarátot, de persze a külsőm miatt senki sem akart még csak barátkozni sem velem a lányok közül, amit én meg is értek. Jogosan undorodnak tőlem, tényleg nem vagyok vonzó jelenség, sőt inkább undort váltok ki úgy érzem szinte az összes lányból, aki csak meglát. De valahogy tök érdekes lenne, ha mondjuk lenne egy lány barátom és mondjuk ő tudna nekem jó tanácsokat adni öltözködésben meg frizurában, hogy mi áll jól, én meg mondjuk tudnék neki tanácsokat adni pasi ügyekben. :)

2013. jan. 19. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
És én mit szóljak? Túl nagy farokkal sem könnyű élni. :D
2013. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát főnök, ezt így nem mondhatod meg nekik mert hülyének fognak nézni. Ahhoz, hogy lány barátod legyen ugyan úgy meg kell hódítani, csak más módon
2013. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem le kell ugranod egy hegyről...Akkor megsajnálnak és szeretni fogják az összes hozzád hasonló csúnya srácot. Trust me, I said the truth!
2013. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy csúnya fiúbarátom. Nagyon kedvelem és mindent megbeszélünk, segítünk egymásnak amiben tudunk. Ő mondjuk nem kattog egyfolytában azon, hogy csúnya. Van kiállása és önbecsülése. Volt egy hosszú kapcsolata és Pár hónapja újra van barátnője, aki női szemmel nézve is nagyon csinos és szereti őt a lány. Mielőtt hurrognátok: nagyon nem áll jól anyagilag a srác. Sőt...
2013. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Belefogsz zugni a csajba!
2013. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha barátságról van szó, akkor miért számítana a külső bárkinél is?
2013. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Joshy Ca$h ***** válasza:
49%
Szerintem először magadat pakold helyre, szerezz egy kis önbizalmat. Iratkozz be valami küzdő sportra vagy kezdj el test építeni, mert ez így tényleg gyenge duma: csúnya vagyok csak barátkozni akarok. Vagy keress nagyon sok pénzt aztán válogathatsz.
2013. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Regisztrátor válasza:
65%
Keress egy ronda, ámde széplelkű lányt. Akivel egy fiú sem áll szóba. Ennyi.
2013. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Csúnya fiú is lehet szexi, sőt pl. én kifejezetten érdekesnek tartom a kicsit "különlegesebb" kinézetű fiúkat, a tökéletes arcú-testű selyemfiúkkal ált.valami nem stimmel.

Ha nem azért vagy csúnya mert igénytelen, büdös, elhanyagolt vagy, akkor nincs probléma. Főleg ha esetleg még kamasz vagy, akkor később sokkal jobban nézhetsz majd ki és addigra kialakul az igazi illatod, ami a másik nem legősibb agyterületein (szaglóagy) keresztül hat és az elemi erővel tud hatni. Ha még egy jó parfümöt is találsz ami illik a saját illatodhoz, az főnyeremény. (Én eddig már kétszer éreztem idegen férfin olyan illatot, hogy azonnal hozzámentem volna feleségül ismeretlenül is, olyan erővel vonzott.)

Én pl.kamaszként tök béna kinézetű, gátlásos lány voltam, aztán 21-22 éves koromra nagyon "felfejlődtem", egyrészt mert jobban odafigyeltem az alakomra, a divatra, nőiesebb lettem, sikeres voltam az ágyban és emiatt olyan kisugárzásom lett, hogy elkezdtek tapadni rám a fiúk, még idegen is megszólított nemegyszer.

Elsőre kicsit meredeken hangzik, de ha pl. elmennél párszor krvázni de valaki igényesebbhez, aki tanítana is és gyakorlatot szereznél szex terén így ha tudod magadról, hogy jó vagy az ágyban akkor ezt fogod kisugározni és tapadni fognak rád.

Bulin ha táncolsz egy lánnyal, akkor az érintésed határozott de nem állatias férfiassága nagyon hatásos tud lenni.

2013. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!