Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha beletörődtem, hogy én...

Ha beletörődtem, hogy én csúnya fiúként egy lánynak sem kellek, akkor szerintetek fura lenne az, ha én a lányokkal csak barátkozni szeretnék és ezt meg is mondanám az elején? Van olyan lány, aki barátkozna vajon egy csúnya fiúval, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én most ott tartok, hogy már tényleg kezdek megnyugodni, beletörődni, hogy nem vagyok a lányok álma a külsőm miatt, viszont valamiért mindig is szerettem volna egy nagyon jó lánybarátot, de persze a külsőm miatt senki sem akart még csak barátkozni sem velem a lányok közül, amit én meg is értek. Jogosan undorodnak tőlem, tényleg nem vagyok vonzó jelenség, sőt inkább undort váltok ki úgy érzem szinte az összes lányból, aki csak meglát. De valahogy tök érdekes lenne, ha mondjuk lenne egy lány barátom és mondjuk ő tudna nekem jó tanácsokat adni öltözködésben meg frizurában, hogy mi áll jól, én meg mondjuk tudnék neki tanácsokat adni pasi ügyekben. :)

2013. jan. 19. 00:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
írj nyugodtan, segítek amiben tudok! (meg te is nekem :D)
2013. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod 7/l
2013. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17 bocsi telorol vagyok
2013. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmi fura nem lenne ebben! Különösen mert a lányokat leginkább a pénz és a sportkocsi érdekli, úgyhogy kb. semmit nem vesztesz azzal hogy nem kellesz nekik. Szerintem még jobban is jársz. Barátkozni viszont nyugodtan lehet lányokkal úgy is, hogy nem vagy kőgazdag,sem jóképű, hisz ha nem vagytok együtt, milyen alapon tarthatna a pénzedre igényt egyáltalán? Amelyik lány pedig még erre se hajlandó, azt le kell oltani a rákba, túl sokat képzel magáról.


"Szerintem le kell ugranod egy hegyről...Akkor megsajnálnak és szeretni fogják az összes hozzád hasonló csúnya srácot."


Neked is. Ment a mínusz.

2013. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Egyetértek az utolsó válaszadóval: ha pénz van, minden van. Gabeszka haverommal szóba se álltak a nők amíg nem lett 300 rugós havi keresete, és egy dögös Gilera motorja. Azóta már 3 csajjal kavar szimultán.

Úgyhogy tetszik-nemtetszik, ha nyerő akarsz lenni a nőknél, sok pénz kell hozzá. Sok-sok pénz, és kicsikét még annál is több. Hogy megéri-e elszórni rájuk két kézzel, az más kérdés...

(nem éri meg)


00:12 szerintem meg lődd fejbe magad. Sajnálni ugyan nem foglak, de jobb lesz neked, hidd el. A mínuszt én is adtam neked.

2013. okt. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem lenne fura abszolút. Sőt, ezzel kivennéd a kezükből a bunkó elutasítás lehetőségét, hisz nem csajozni akarsz.

Egyébként se érnek a nők feleannyit se mint amennyit kínlódni kell velük, tehát maximálisan támogatom az ötletedet.


"Szerintem le kell ugranod egy hegyről...Akkor megsajnálnak és szeretni fogják az összes hozzád hasonló csúnya srácot. "


Neked kéne fejest ugranod egy magasabb épület tetejéről, a Föld IQ-szintje azonnal növekedne harminccal.

2018. szept. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

semmi furcsa nincs a dologban, a nők olyan szinten megbízhatatlanok, hogy a döglött macskám temetését nem bíznám rá egyikre se, nemhogy az életemet...

és mégis mi értelme? hogy 2 hónap után lelépjen egy gazdag, v. kigyúrt gólemmel?

fú, de baromira megérte!


#4 az a te nagy bajod, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták

tőlem is kaptad a mínuszt, te selejt senki

2019. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Miért akarsz egyáltalán lány-barátokat?

Szexelni nem fognak veled, max. lelki szemétkosárnak leszel jó

Amúgy pedig írták, mennyit érnek a nők...kb. semmit


00:12 remélem jól kitrollkodtad magad, sikerült nagyot élvezned is rá, te legalja korcs

Sötét vagy, mint a cigányasszony seggén a májfolt


00:26 nem csajozni akar, mi a francnak szerezzen önbizalmat meg testépítsen?

Keressen nagyon sok pénz, ja, mer' ez csak úgy megy ugye, hogy eldöntöttem, holnaptól nettó ötmillát akarok keresni, oszt akkor már menni is fog...

Hány apától van ennyi eszed?


00:39 jaham, tűzoltásra jó a moslékosvödör is, ugye?

Amúgymeg hülyeség amit írsz, mert ma már a bányarémeknek is bőven akad elég udvarlója


A szánalmas legalja trollnak én is nyomtam mínuszt

2021. jún. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!