Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én rondának tartom magamt és mégis volt már olyan, hogy nem is egy lány kezdeményezett nálam vagy feltűnően adta a jeleket, hogy tetszem neki, ráadásul nem is rossz csajok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az önbizalmad, vagy a péniszed.
2013. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy pénisz az önbizalmad
2013. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyarázat az lehet, hogy valójában nem vagy ronda :-) Örülj neki, hogy tetszel a lányoknak!
2013. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs olyan egyértelmű fogalom, hogy szép vagy ronda. Olyan, hogy valaki mindenkinek tetsszen, nincs. Ugyanígy - esetleg pár nagyon-nagyon-nagyon extrém példától eltekintve - olyan sincs, hogy valaki mindenki számára ronda legyen. Egyszerűen az embereknek más az ízlésük. Aki valakinek álompasi, az másvalakinek "fúj, hogy néz már ki?", illetve ez igaz fordítva is.

Na meg az is igaz, hogy attól, mert te magadnak nem tetszel, egy npnek még tetszhetsz.

A szépség az nem egy egyértelműen mérhető, általános érvényű mennyiség.

2013. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
esetleg pár nagyon-nagyon-nagyon extrém példától eltekintve----> Na ja, lehet csak szivatnak téged, saját példából kiindulva, pedig én kigyúrt vagyok csak hát az arc és a gének ugyeXD
2013. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Azért ez nem igaz. Vannak kifejezetten előnyös tulajdonságok, és hátrányosak is. Be lehet lőni nagyon is,hogy kb ki hány % on van a megfelelőségi indexben. Általában két tulajdonság van ami a megosztóbb kategoria, ez férfiaknál a kopaszság, nőknél meg a kis mell /komplexus/ van akit nagyon gyűlölnek pont ez miatt, van akit meg feltünően rajonganak ez miatt. Ezek azok a tulajdonságok, amik állati sokat le tudnak egy egyébként jól kinéző ember /férfi, nő/ önbizalmából venni. Ilyenkor azért lehetsz bizonytalan,hogy mikor ejtenek pofára.

De a kérdező nem hinném,hogy ez, bár lehet, de inkább önképzavaros, nem tudja, mifán terem az optimálisság, a tökéletesség. Pedgi elég volna neki csak összehasonlítania magát a rajongott sztárok soraival, hogy mennyire fedi az elvárási szintet ilyen téren külsőleg.

2013. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: igen. Csakhogy ez a skála mindenkinél más. Nincs egy adott abszolút skála, hogy mittudomén ilyen fejforma ennyi százalék, ilyen vagy olyan testalkat ennyi meg ennyi százalék.
2013. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Étrisyon-nak van igaza! Mindenkinek más az ízlése. Nekem például egy fullos csaj már nem jön be, ha van tetoválása, bármennyire gyönyörű is. Másrészt meg én is régen mikor még rondának tartottam magam, mégis bejöttem lányoknak - nem túl szépeknek igaz.
2013. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!