Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barataim?

Miért nincsenek barataim?

Figyelt kérdés
10. osztalyos vagyok, mas varosba jarok suliba, bentlakasba vagyok, vannak a suliba baratok de ha haza megyek hetvegen nincsenek barataim akikkel elmehetnek bulizni, van egy baratnom, volt osztalytars sokayt beszelunk telefoon de sohasem jovunk ossze egyet amikor o is itthon van meg en is, o ritkabban van itthon, mit tegyek h szerezzek baratokat, hulyesegtol kimeljetek

2013. jan. 5. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy általában az ember nem az általános iskolás barátaival marad jóban, mivel elég sokan más környezetben tanulnak tovább, más az érdeklődésük, így nem sok közös témájuk marad. Én is inkább azokkal maradtam jóban, akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek. Vagy keress fel régi barátokat, akikkel megmaradt a jó viszony, vagy maradj bent hétvégére is vagy legalább péntek estére.
2013. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!