Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim, mit...

Miért nincsenek barátaim, mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Nem tudom , h miért nincsenek barátaim és ,h miért nem kellek senkinek. Ha itthon vagyok annak se örülnek a szüleim. De akkor hol legyek? A suliban a "barátaim" örülnek ha pl-ul nem sikerül 1 infovizsgám, pedig csak 1 pont kéne, a testvérem soha nem hív fel telefonon, apukám se , anyukkám meg csak akkor, ha sms-t küldök neki. Nem kellek senkinek és egyfolytában sirhatnékom van. Bármit megadnék azért, h valaki egy picit is szeressen (14 éves lány)
2013. jan. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én megértem a problémádat. Először is kezdjük azzal,hogy 14 évesen mindenki kicsit depressziós,változik percente a hangulatod- Ez miatt ne aggódj ahogy tellik az idő olyan sebességgel el is tűnik és megkomolyodsz. Ilyenkor kb. mindenki úgy érzi,hogy senki se szereti őt.

Másodszor én sejtem mit rontasz el. Pl. minek barátkozol ilyen rosszindulatú emberekkel? Persze nem tudom a szituációt,de ha nem csak viccnek szánták ezt a kárörvendést akkor nem veled van a gond. A családod miatt ne aggódj sajnos semmi összetartás nincs manapság sehol..de én azt ajánlom kezdésként közeledj feléjük te. Próbáld a jóindulatú emberek társaságát keresni lásd meg magadban is a hibákat!

2013. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyzet egy kicsit hasonlo, a teso tema es az hogy senki nem hiv tema is. A baratokkal meg olyan ha nincs lo jo a szamar is viszonyba vagyok. Szives baratkoznak:) persze ha szeretnel, ha ugy gondolod irj egy uzit.

13/l

2013. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!