Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet legyőzni illetve...

Hogyan lehet legyőzni illetve túl lépni a szeretet hiányt/hiányon?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni,ha valaki azt érzi,hogy szeretetre vágyik,de nincs a környezetében aki megölelgetné illetve meghallgatná? És mivel sokszor ügyetlen és nevetség tárgyává válik ezért sokan megalázzák?


Intelligens válaszokat várnék!


Köszönöm!

Köszönöm!



2013. jan. 20. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, biztos találsz olyat, akiket tudsz szeretni, és ők is viszont szeretnek. :)
2013. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Két dologról írsz. Ha van aki meghallgasson az jó dolog.

De hogy ölelgessen is? Na az már nem.

Pont az ellentéted vagyok, iszonyodom, ha egy ember hozzámér. Persze a családtagok kivételével. Szerintem meg nehéz, hogy az emberhez ne érjenek hozzá. Kezdve a pénztáros, ha a kezedbe adja vissza a visszajárót, vagy meglök valaki az utcán....

Úgy vettem észre aki szeretett hiányos ember szeret a társaság középpontjába lenni, szereti ha mindenki dicséri, a kritikát nem nagyon bírja. Elismerő, és bólogató pillantásokra vágyik. Nem tudom ezek közül mennyi az igaz rád. Embert sokszor megalázzák,vagy ezért vagy azért. Mindig belelehet futni olyan emberbe aki letipor. De hogy ne ölelgess folyton másokat? Erről a rossz tulajdonságról neked kell leszoknod. Nem könnyű, de megváltozni is nagyon nehéz.

2013. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es:Nagyon köszönöm! :)


2-es: Olyan sincs aki meghallgatna és olyan sincs akivel ölelkezhetnénk.Amúgy én nem írtam olyat,hogy állandóan ölelkezni akarok... :O


Amit írtál szerintem nem igaz rám nem vagyok egy társaság központi ember...

2013. jan. 21. 00:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet... mást nem lehet tenni :/


Ezért is kérdeztem, hogy merrefelé laksz... az interneten keresztül nem tudnánk megölelni egymást :)

2013. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös:bp.
2013. jan. 21. 02:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is nézed az NFL elődöntőjét?
2013. jan. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már bocs,de ez az elő döntő nem tudom,h jön ide...
2013. jan. 21. 02:53
 9/12 anonim ***** válasza:

hogy késő van, és ez a legvalószínűbb magyarázat, hogy valaki ébren van még :D


2hét múlva döntő!!! :D

2013. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

-> Hogy lehet legyőzni, illetve túllépni a szeretethiányon?


Fura, hogy intelligens válaszokat vársz egy ilyen "helyesen" megfogalmazott kérdésre. Legyőzni amúgy úgy lehet, ha évek alatt, tudatosan felépíted magad újra. Akár baráti, akár pszichológus segítséggel...

2013. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!