Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni az alkotoi...

Mit lehet tenni az alkotoi valsag ellen?

Figyelt kérdés
Regebben szerettem es tudtam is festeni. El szeretnem kezdeni megint, meg mindig ez az ami igazan kikapcsol. De mar nem tudok egy teljes kepet festeni, inkabb firkalmany szinten kulon aprosagokat festek a lap kulonbozo pontjaira egymastol fuggetlen. Szerintetetek?

#alkotoi_valsag
2013. jan. 22. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit,megvárod míg megjön!Nézegess szép,érdekes festményeket,fotókat,vagy szép helyen játszódó filmeket,és meríts belőlük inspirációt.Vagy régi híres festők életéről készült filmeket.Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok,de engem sajnos a lustaságom is akadályoz benne,illetve az is,hogy nincs fűtés a műtermemben.
2013. jan. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, menj helyekre ahol még nem jártál, lényeg hogy érjenek ingerek téged. Szerintem.
2013. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hm... jo otletek! de a helyzet az, hogy ez mar evek ota huzodo dolog. erre valami tipp esetleg?
2013. jan. 22. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj kicsiben,és fejleszd a kézügyességedet.Ne görcsölj azon,hogy most nagyon jól kell sikerülnie,és hogy akkor mi lesz,ha nem?Engedd el magad,és hagyd hogy előjöjjön a kreatív"fantáziadús" éned.Hunyd be a szemed,és gondolj szép dolgokra,formákra,színekre,fényekre és árnyékokra!:)
2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!