Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni hiperérzékenys...

Mit lehet tenni hiperérzékenység ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen megsértődök, bármin képes vagyok elsírnom magam, mindent magamra veszek, amiatt állandóan rosszul érzem magam, úgy érzem a világ ellenem van...úgy érzem tönkreteszem vele a kapcsolatomat, a barátom nem fogja örökké elviselni h úgy picsogok, mint egy óvodás...Nagyon szeretnék tenni ellene, de mindig elhatározom, és jön egy kisebb baj és összezuhanok. Tudom, h nagyon gáz...h tudnám magam megedzeni?

21L


2013. jan. 17. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és rájöttem,hogy fel kell nőnöm.
2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
h csináltad? Komolyan kezdek megőrülni magamtól, mindig elhatározom, de az nem elég..drasztikus lépések kellenek
2013. jan. 17. 12:11
 3/11 poet1 ***** válasza:
Igen, fel kell nőni. Változtass az élethez és a magadhoz való hozzáállásodon. Csakazértis légy boldog! A másik: én pont ilyen voltam. Egy rendszerre építettem mindent amibe ha hiba csúszott az egész összedőlt. Ne legyél perfekcionista. Ha vmi nem tökéletes,attól még lehet értékes. Lazán!
2013. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt találtam ki, h kiteszek egy perselyt, és mindig, mikor majdnem megsértődnék, vagy elkezdenék sírni, beledobok egy 50est helyette. Aztán majd kitalálom mire is gyűjtök. Mit gondoltok?
2013. jan. 17. 12:37
 5/11 poet1 ***** válasza:
90%
hajrá! Lehet év végére meggazdagodsz! :D
2013. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is hiperszenzitív vagyok. nagyon sok nehézséget okozott eddig az életemben.. párommal 11 hónapja vagyunk együtt, irdatlan sok nehézséget viselt el miattam... nem régóta tudjuk, hogy hps vagyok.. azóta óriásit fordult velünk a világ. a párom 100%-ig mellettem van, támogat, segít, igyekszik megvédeni... és igyekszik elvenni gondolatot, miszerint ez egy betegség. ő mindig ezt mondja: a betegségek mind rosszak, egyiknek sincs jó oldala. neked viszont nagyon sok jó tulajdonságod is származik a hps-ból. ez mindkettőnket csak fejleszt, hogy még jobbak legyünk."
2013. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
irj privit,szerintem egymást keressük
2014. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én is ilyen vagyok én inkább elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok tekints erre úgy hogy különlegesebb vagy az átlagnál hiszen HSP sek kreatívabbak és az érzelmi intelligenciájuk is magasabb
2014. szept. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
53%
Aki nem érzékeny az egy büdös bunkó!Az érzékeny még az erős ugyanazt jelenti!
2016. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te sötét állat! A hiperérzékenység egy pozitívum,te tudatlan barom.
2018. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!