Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem kezdek idegileg...

Azt hiszem kezdek idegileg teljesen összeomlani. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Bármit amit el szeretnék érni, csak nagy küzdelem árán tudom elérni...viszont ha végre ott vagyok hogy sikerült egy perc alatt újra lent vagyok mert jön valaki aki mindent megkaphat anélkül hogy dolgozott volna érte...én pedig még egy elismerő szót sem kaptam:(

Most meg várhatok megint a kispadon, hogy mikor kerülök én sorra...de... egyszerűen annyira ideges vagyok emiatt hogy fáj a fejem és hányingerem is van és csak sírnék egyfolytában...már azon gondolkozom hogy legszívesebben a dunába ugranék mert egyszerűen ilyen nincs...:((

Minden nap edzek, szenvedek, csinálom a dolgomat erre jön valaki aki mindent keresztbe tesz nekem:(( És én akkor is küzdök tovább de már unom ezt az egészet, hogy ha van lehetőségem akkor a következő alkalommal már el is felejtenek és még értékelni se értékelnek, hogy legalább tudjam, hogy rossz voltam e vagy mi az ami miatt nem engem választanak????:'(


2013. jan. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv az életben! Ez sajnos egy ilyen játék. A minden esetre nagyon erős és pozitív jellemre vall, hogy nem adod fel, mindig újra kezded, sokkal erősebb leszel másoknál. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel és egyszer meglesz az eredménye. Nem tudom milyen idős lehetsz, de nem is lényeges, mivel bármikor történhet még valami jó is. Nehéz most, de még lehet jobb is. Hasonló helyzetben nem hagyom, hogy ezek a dolgok túl mélyen érintsenek, nem esik jól, de ez van.
2013. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ez már a sokadik alkalom:(

És ami néha a legrosszabb, hogy sokszor nem is jogosan állítanak mást a helyemre, mivel nem mindig jobbak nálam, sőt...de hiába vagyok jobb, vagy tudok többet, mint más mégsem én állok ott, hanem más...és ezt nem értem hogy miért nem látja más, vagy miért nem fogadja el. Vagy nem kell....csak okot adjon, ha már látható eredmény különbségek vannak...Hogy miért jobb ha ő áll ott, és kikapunk vagy ha én és nyerünk...nem...számomra ez felfoghatatlan:((

2013. jan. 27. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen sportot űzöl? Egyébként nem nehéz elképzelni, hogy valaki származási alapon kerüljön be a jó helyzetbe vagy kapcsolati tőkével.
2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Labdarúgás, és kapus vagyok.
2013. jan. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!