Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki megmondan, hogy miert...

Valaki megmondan, hogy miert nem szeret senki. e megtettem mindent hogy legyenek barataim de senkim sincsen es mar nem latom az elet ertelmet.. Mierrt kell elni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem a barátok miatt. Ne akarj barátokat. Csináld, amit szeretsz. És akkor talán a hasonló érdeklődés bevonzza az embereket. Az akarás sose szokta.
2013. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is sokszor úgy éreztem,hogy nincs értelme az életemnek...de biztos vagyok benne,hogy fogsz találni barátokat...foglald el magadat valamivel és ne gondolj erre vagy beszélgess valakivel az interneten...nem fogod egyedül érezni magad...
2013. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én szeretlek.
2013. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!