Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akárhogyan odafigyelek órán,...

Akárhogyan odafigyelek órán, nem ragad meg bennem semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hetedik osztályos vagyok, mindig kitűnő tanuló voltam, de most, hogy bejöttek az új tantárgyak nagyon lerontottam. A félévim katasztrofális lett, de szerencsére ez még nem számít bele a továbbtanulásba, csak az év vége amire nagyon rászeretnék hajtani. Viszont, akárhogyan odafigyelek órákon, hazamegyek és tanulok, semmi nem ragad meg bennem. Nekem nem elég elolvasni, muszáj bemagolni a dolgokat, mivel másképpen nem megy. Hatalmas rajtam a nyomás, nem tudom, mit csináljak. Ha az év végére a 4,2-es átlagból nem csinálok legalább 4,8-at, lőttek a terveimnek....
2013. jan. 30. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ha jól értem, már sok energiát pazarolsz azáltal hogy az 5 fő tantárgyon kívülieket is ugyanolyan fontosnak tekined, miközben a kettes belőlük bőven elég. Hogy vegyem így komolyan a szándékodat?
2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Űlj mindig a legelső sorba a tanár elé.
2013. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!