Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal érhetek el eredményt,...

Azzal érhetek el eredményt, ha du.6 után nem eszek? Persze nappal is odafigyelek, minimális édesség.173/69.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod a 6 után nemevéssel, de sokkal előrébb sem jutsz.

Bár bizonyos nézetek szerint káros, bizonyos nézetek szerint alapvetően ez az ideális a testünk ritmusát alapul véve.


A lényeg viszont: mit eszel du. 6-ig? Mert ezen fog múlni, hogy mennyire leszel egészséges, fogysz/hízol.

A minimális édesség nem hangzik jól, legalább tervezve ne legyen édesség, kenyér, cukor, tej, aztán ha becsúszik becsúszik, de ha eleve tervezett is, nos nem tudom.. sok sikert, legyen kevés a tervezett olcsó kaja (cukor, keményítő, tej) és legalább a cél legyen sok zöldség, húsok!

2013. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érhetsz el eredményt: rosszul alszol az éhség miatt. Egyáltalán milyen hülyeség ez? Olyan általános okosságként hajtogatják ezt, mintha nem volna mindegy, hogy valaki 6-kor kell és este 10-kor fekszik, vagy 10-kor kel, és éjfélkor fekszik.


Ja, és még egy eredménye van: megtanulod, 6 előtt hogy kell jól bezabálni, lefekszel hamar, és aztán korábban kelsz, hogy minél hamarabb ehess. Holott a léyneg az volna, hogy eloszd az ételt nap közben egyenletesen.

2013. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En kiprobaltam es oszinten leirom, hogy semmi eredmenye nem volt.

Tudom ez sem a legjobb megoldas de nekem ugy sikerult lefogyni 5 kilot, hogy napkozben csak gyumolcsot ettem, semmi mast es este vacsiztam a csaladommal de sok zoldseget, husit, halat es nagyon minimalis krumplit vagy szenhidratot. Pl ha este grillezet halat ettunk akkor sok parolt zoldseget ettem es csak egy evokanal krumplipuret vagy par darab sutkrumplit. Csirkemelle csinaltam salatat, csilisbabot nem rizzsel ettem hanem lereszeltem nyers karfiolt es mikorba tettem par percre (olyan lesz mint a rizs). Szoval keves szenhidratot ettem. Egy napi menum kb. igy nezett ki: reggeli 1 banan, tizorai egy alma, ebed szollo, uzsona alma, vacsora girllezet csirke, keves krumplival es sok parolt zoldseggel.

2013. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy utolsó válaszoló is írta, tapasztalta: minél jobban közelít egy étkezés az 'ideális' zöldség, hús, gyümölcs (olajos mag) összetételhez, annál optimálisabb a testünknek.


És ebbe, főleg rövid távon a napközi gyümölcsevés is belefér. Hosszabb távon ESETLEG lehet jobb megvalósítást kipróbálni (nappal sem a gyümölcs, hanem a zöldség vagy a húsok dominálnak) de alapvetően nem véletlen, hogy Utolsó Válaszoló eredményt ért el. Így az emberek 99%-a sikeresen lefogy(na, ha így ennének).

2013. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!