Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves gyerek vagyok. Az...

12 éves gyerek vagyok. Az osztály társaim és a többiek az iskolában mindenki be képzelt, gonosz, aki lenéz másokat olyan embernek tartanak engem! De nem vagyok az szeretném ha segitenétek hogy mit kellene tennem? Hogy ne gondoljanak ilyeneket róllam!

Figyelt kérdés
Megértő emberek segítségét kérném !
2013. jan. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg oket nyiltan,hogy mi zavarja oket,vagy miert gondolnak ilyeneket rolad.Rondtani nem rontasz a helyzeteden. En anno pont igy voltam es ezt tettem,elmondtak mi a bajuk,miert hisznek ilyeneket rolam,en meg felvilagositottam oket.Csak legyel kedves veluk!!:)
2013. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaid beképzeltek gonoszok, és téged "olyannak" tartanak. Vagy beképzeltnek és gonosznak tartanak az osztálytársaid? Elég érdekesen van megfogalmazva. De nem lényeg, ne akarj olyanoknak megfelelni akik nem méltók a társaságodra.
2013. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

ne akarj!

én egész életemben olyan jó voltam amennyire csak lehetett senkihez nem volt egy rossz szavam senkit nem bántottam ennek az lett az eredménye hogy mostanra hogyha akarnák sem tudnák ártani senkinek és semminek, de ennek az lett az eredménye hogy minden egyes úgy mond "barátom" ba**ogat senkire nem számíthatok és már tisztára idegroncs vagyok és ott tartok hogy bármikor megölném magamat legszívesebben mert akárkivel tatálkozok a városban (gyerekkel) elkerülnek vagy addig vernek amíg mozgok,

úgy hogy had hagy higgyék rólad csak azt hogygonosz vagy beképzelt meghasonlók mert addig is békén fognak hagyni!

15/F

2013. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Katasztrofális a helyesírásod a korodhoz képest.
2013. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
...mindig lehetnek irigyeid es meg fiatal vagy hogy valtozztass ezen de vannak akik megbecsulnek az o tarsasagukat keresd...aztan mar nem lesz olyan zavaro hogy masok mit gondolhatnak rolad
2019. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!