Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen könyvet olvassak, ami...

Milyen könyvet olvassak, ami növeli az önbizalmam?

Figyelt kérdés

H*lyén fogalmaztam meg a kérdést, tehát olyan könyvre gondolok, ami segít, hogy tudjam értékelni magam, segítsen, hogy legyen önbizalmam.

Öngyilkosságra is gyakran gondolok, ennyire súlyos a helyzet. Pszichológusra nincs pénzem, az területi ingyenes pedig havi 1x tudna csak fogadni, ennek meg nem sok értelme.


Tudnátok ilyet ajánlani? Minden egyes nőre féltékeny vagyok, mindenkit szebbnek tartok magamnál.


2013. febr. 3. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Andrew Matthews könyvei nagyon klasszak: közérthető nyelven, viccesen ír, mindenkit érintő dolgokról, nehézségekről mesél, a saját szemszögéből, ráadásul saját illusztrációival díszítve. Mindig jó kedvre derít és kicsit beleolvasva is máris "naposabb" lesz a napod :)

[link]

2013. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beleolvastam az egyik könyvébe, de számomra idegesítő volt :S
2013. febr. 3. 21:46
 3/9 anonim válasza:

Anthony Robbins- Ébreszd fel a Benned szunnyadó óriást. Hosszú könyv, de olvasd végig és csináld a gyakorlatokat! Garantált siker :)


F25

2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Andrew Matthews-t tudnám ajánlani!
2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Off: Ha budapesti vagy, vagy be tudsz járni Bp-re, akkor tudok neked ajánlani pszichológust.
2013. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez könyvből nem fog menni. de ha az önsanyargatás helyet az előnyeidet írod le, az már segíthet.
2013. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy Filmet ttudok ajánlani. NAGYON JÓ!! Ha van rá egy kis időd feltétlenül nézd meg:

[link]

2013. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Faster EFT-t, keress rá a youtube-on, és csináld! Ingyen van!
2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pál Ferenc könyveit olvastam, és ami a felhasznált irodalomban van, most abból fogok szemezgetni.
2013. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!