Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is gondoltatok már arra,...

Ti is gondoltatok már arra, hogy külföldön kezdtek "új életet"?

Figyelt kérdés
Ezt inkább a huszonéves korosztálytól kérdezném.

2013. febr. 4. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy egyetértesz! :)Minden normális ember így gondolja!
2013. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért nem vagyok normális, mert nem akarok elmenni itthonról és megpróbálok itt boldogulni? Veled ellentétben nem kötözködök, nem sértegetlek és nem nagyokosozlak le. Az önérzetes dologról meg beszélhetnék. Te nem bírod ki, hogy ne szólj be. Leírtam a véleményem, hogy akinek nem tetszik itthon az menjen nyugodtan külföldre. Sok sikert is kívánok nekik. Azt viszont nem szeretem, hogy mindenki csak panaszkodik és szidja a másikat, beszólogatnak és soha semmi nem jó. Elhiszem és tudom is, hogy rossz helyzet van, de azért, mert más véleményen vagyok nem kéne még nekem esni. Részemről befejeztem, úgyhogy a következő kirohanásodat, ha kérhetem tartsd meg magadnak.
2013. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom önmagamat! Az első indulatos megjegyzést, azt te tetted! Nincs azzal semmi gond ha más a véleményed, de ha ezt ilyen nyers formában fejezed ki, gondolhatnád, hogy abból konfliktus lesz! De nem sértegetlek, lásd milyen rendes és nyugodt ember vagyok! Ok nélkül én senkit nem szoktam leszólni! De az tény, hogy pl az osztrákok meg mi nem vagyunk egy színvonalon! Az emberek pedig sokkal becsületesebbek, ami a magyarokról sajnos nem mondható el, tisztelet a kivételnek! De igaz, ez most itt köztünk tényleg egy meddő vita, tényleg érdemes le is zárni!
2013. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!