Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondjak az osztalytarsamna...

Mit mondjak az osztalytarsamnak? Mar nagyon idegesit:-/

Figyelt kérdés
Lany vagyok, 7.osztalyba jarok. A baratnoimmel mindig kimegyunk az ajtoba szunetben mert ott jobban tudunk beszelgetni, van mindenkinek helye. Az egyik fiu osztalytarsunk folyton kijon es akkor olyanokat csinal hogy lokkod minket, fejbe vag, elromtja a hajunkat szoval mindenfele megszegyenito dolog. En mar nagyon unom legszivesebben jol megvernem de o egy orias(magassagra).Sokaig szoktam higgadt maradni , mondjuk kiabalni se tudok mert fura a hangom es ha kiabalok akkor is halk vagyok. Szoval amikor felidegesit akkor ronda szavakkal illetem..De nem tehetek rola...A tobbiek odacsapnak neki de nekem valahogy nagyobb a tűrőképességem. Mar nagyon utalom ezt a fiut. Mit mondjak neki hogy abbahagyja? Tanarnak nem akarok szolni mert akkor megjobban zavarna mimmet..a multkor mondtam neki hogy alljon le mert most mar behivatom anyumat , akkor engem nem piszkalt de mlst ujra elkezdte..Help
2013. febr. 4. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
elrontja* minket* most* bocsi telon vagyok
2013. febr. 4. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valaki a barátnőid közül -vagy éppen te- bejön neki ezért csinálja. Ebben a korban a fiúk ilyen gyerekesek még...Én 9.-es vagyok,de nálunk is ez megy. Ha már nagyon idegesít szólj az osztályfőnöködnek ha te nem tudsz mit csinálni!
2013. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval (teljesen), csak egy kis kiegészítést tennék hozzá:


Bármi is az oka annak hogy piszkál, először próbáld meg csak szimplán szánni. Látványosan, egy csipetnyi megvetéssel. Ha jól csinálod, és van a fiúban egy cseppnyi önérzet (és nem a tudatlan, büszke férfi egy mintapéldája), akkor abba fogja hagyni. Ha nem jön be, akkor természetesen szólj az osztályfőnöknek, vagy egy felsőbbéves barátodnak (persze ne uszíts rá senkit, elég ha egy idősebb ember (akitől fél/akit tisztel) szól neki hogy hagyja abba).

2013. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(11-es fiú vagyok)
2013. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!