Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valami idegesít de a...

Ha valami idegesít de a forrását nem tudom megszüntetni akkor mit csináljak hogy ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
Az elkerülés nem megoldható, valamit bennem kell átprogramozni...

2012. dec. 30. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban fogalmazhattál volna, de így látatlanban annyit tudok mondani, hogy nekem a szeresd ellenségeidet beválni látszik. Van 3 osztálytársam,akik folyton gúnyt űznek belőlem. Mindenki azt mondja, h ne foglalkozzak velük, nem lehetek mindenkivel jóban. Eddig mindig igyekeztem visszaalázni őket, ami csak olaj volt a tűzre. Most stratégiát váltottam. Úgy viselkednek, mint az ötévesek és ugye ki tudna gyűlölni egy ötévest? :) Inkább viccesnek tartom most már a dolgot.
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld átértelmezni, aszerint, hogy nem idegesítő, próbálj olyan értelmet adni neki, olyan pozitív szemszögből vizsgálni, miszerint természetes dolog.
2013. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!