Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha félek anyámtól?

Mit tegyek, ha félek anyámtól?

Figyelt kérdés

Eléggé, ... Nem is tudom, tetye-totyi, félénk, töketlen, döntésképtelen alaknak nevelt... Egy zárkózott kislánynak... És... Betöltöttem a 18-at nem rég, és rájöttem, sőt, már nem kevés ideje érzem, hogy ez így nem jó. De... Nem tudom. Hogy törhetnék ki, hogy lehetnek egy erős személyiség?

Anya irányítani akar, kényszeríteni olyanokra, amiket én nem akarok... Félek tőle, félek neki mondani, hogy mit szeretnék, és mit is fogok tenni. Félek, hogy elkezd ordibálni, vagy hasonlók... Elég idegbeteg lett az évek során, így a személyisége is ilyen. Másrészt meg, nagyon erős jellem. Nem merem szembe szállni vele...


2013. febr. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy, ha nem jössz ki az anyáddal, elköltözhetsz, és élheted a magad életét. Ez persze nem könnyű, de független.
2013. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!