Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a gáz velem (életmód)?

Mi a gáz velem (életmód)?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elviselni ezt az életet amit élnem kell. Kell,mert ha úgy élnék ahogy kellene, elveszteném az összes ismerősömet.

Mindenki meg van elégedve azzal hogy felkel, elmegy dolgozni, hazamegy, TV,gép este dugás a párral/feleséggel és ezt újra és újra. Hogy lehet így élni?

Depressziós vagyok miatta, de mindenki ezt csinálja.

Még azokat a dolgokat is elutasítják amikhez nincs szükség pénzre.


Megyek az utcán és látom az embereket. Kiszámíthatóak, egyformák, aki "egyéniség" az csak szimplán hülyeségeket csinál,égeti magát.

Én nem bírom ezt az életet. Egy éve végeztem a sulival, ott legalább volt pörgés, mindig volt valami rendezvény, balhé, haverkodás, ötletek, minden. A munkahelyen mi van? semmi. Otthon? semmi.

Haverok a kocsmában és ezt élik. Ezt a nagy nullát.

Néztem a francia idegenlégiót hogy legalább izgalom legyen az életemben, de tele van szabályokkal úgyhogy hagytam is a fenébe. ha lehetne visszamennék a 40-es évek Amerikájába és a keresztapának dolgoznék vagy belépnék a halálos iramban filmbe...

De ez a szemét amit itt életnek hívnak...pff,kiszámítható, unalmas...kikészülök tőle, magamba fordultam miatta, állandóan lehangolt vagyok.

Itt senki nem akar senki lenni, mindenki elbújik és próbál minél szürkébb lenni :(


2013. febr. 5. 20:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok öngyilkos lenni, de hogy viseljem el azt a...semmit?
2013. febr. 5. 20:49
 2/14 A kérdező kommentje:
ja és 23/F
2013. febr. 5. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy motort,járj sziklátmászni, síelni... légy kreatív és rázd fel az életed.

Csinálj valami spontánt, ülj be a kocsiba és indulj el valahova cél nélkül és keress valami érdekeset.

2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te már erősen depis vagy! Vágysz is a pörgésre/idegenlégió/,de tenni érte,azt már nem! Hogy gondoltad?Valaki majd felpörgeti mindennapjaidat?Te pörgesd fel magadnak!DE! Azért lépned is kell valamerre! Tegyél érte...ne a sült galambot várd!
2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Miért otthon ülsz?Legyenek különböző foglalkozásaid!Nézz/űzz valamilyen sportot,mondjuk focit,kézilabdát,kosárlabdát,haverokkal ezt jó játszani,vagy ha akarod alacsonyabb osztályú csapatokban.Vagy ha lazább vagy,akkor járj el bowlingozni.Van barátnőd/élettársad/feleséged?Ha van,esténként vagy amikor van időtök,miért nem jártok el vacsorázni,táncolni mondjuk,vagy esetleg színházba/moziba?Ha nincs,akkor miért nem találsz magadnak?Vagy nem is muszáj,csak mondjuk eljársz discoba ahol dugsz párszor.Járj el koncertekre,fesztiválokra,nyáron ilyen Balaton Sound féle helyekre,ahol van élvezet és pörgés.Vagy mondjuk járj el konditerembe gyúrni.Találd fel magad!Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem a sültgalambot várom, de egyedül elég béna neki indulni egy kirándulásnak, nem? Az ismerőseim meg nem igénylik az ilyesmit. Vidéken lakom és olyan érzésem van mintha itt semmire nem lenne igény. Barátnőm is ezért nincs. Ki vagyok nézve, mert érdeklődöm egy csomó dolog iránt és nem a TV-t nézem a haverokkal sörözve.


Sportolok, itthon is eltöltöm az időmet azzal, amivel szeretem, de ez nem elég.


"Vagy nem is muszáj,csak mondjuk eljársz discoba ahol dugsz párszor."

Nem jövök ki a diszkós csajokkal. Semmiről nem tudok velük beszélni, nincs közös érdeklődés. Nem tudok mit mondani egy lánynak akinek nincs hobbija, csak elmegy iskolába, facebook-ozik, hétvégén meg buli. Mit lehet neki mondani amivel leköthetem a figyelmét...

2013. febr. 5. 21:55
 7/14 anonim válasza:
Erre mondják azt,hogy alkalmazkodj a környezetedhez,ne fordítva.Hidd el,ott a diszkóba nem a facebookról kell beszélgetni ;) Egyszerűen nem vagy vevő semmire...Hallod leírtunk neked 1000 és 1000 jó dolgot(az utolsó válaszoló vagyok) és neked semmi nem jó.Mindenhez van valamilyen negatív hozzáfűznivalód.Hogy is mondják ezt?Még a kákán is a csomót keresed!
2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy depis! Igy barátom az életbe nem lesz senkid és az életbe nem érsz el semmit! Tudod,ha valaki akar valamit,azért tesz is.De te tényleg mindent kifogásolsz.Akkor ne siránkozz,magadnak alakítod az életedet ilyenné! Neked minden uncsi,neked semmi nem jó,hát érdekes egy figura vagy.Ha téged annyira érdekel sok minden,hát rajta,csináld és igen..egyedül.Lehet elindulsz egyedül egy olyan helyre,amire a haverjaid nem vevők és ott fogsz összetalálkozni egy másik ilyen hóbortossal,mint te vagy! ...és ezt ne vedd sértésnek!
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Igazatok van. Sz**on le mindenki, punnyadjanak csak otthon miattuk nem fogom itt ücsörögni és rosszul érezni magam amiért ők nyomorultak. Csinálom egyedül.
2013. febr. 5. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Na végre,felébredtél! De csináld is,ne csak mond! Sok sikert hozzá és meglásd,hamarosan szerzel olyan ismerősöket,akiket ugyanaz vonz mint téged! Kitartás!
2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!