Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinzo eletmod. Ti hogyan...

Kinzo eletmod. Ti hogyan kezelnetek ezt magatokban?

Figyelt kérdés

A kisvaros ahol lakom ott sajnos nem lehet munkat talalni. Sajnos csak egy sz..ros erettsegim van mas nincs. Nagy almom az hogy zenei egyetemre mehessek. Nos az meg ugye nem egyszeru. Egyedul elek egy kis lakasban. Sajnos itt nem talalok munkat. Kulfoldon talaltam nemetorszagban, ami ingazos melo lenne. 1honapot ott vagyok 1 honapot meg itthon. Nagyon szeretem a csaladomat es honvagyam van, nem tudom hogy fogok kibirni. Most egy masik orszagba vagyok mar lassan 3 honapja. Nagyon nehezen birom itt is. A legszivesebben ha hazamegyek, soha nem mennek el sehova tobbet. Viszont otthon nem tudok maradni, mert nem tudok megelni erettsegivel es a hangszer meg az egyetem az almom.


27 eves leszek, szoval oreg is vagyok mar...s nincs vegzettsegem. Depresszios vagyok emiatt is hogy nem tudok meg egyetemre menni az anyagi gondok miatt.


Parom van, o is nagyon hianyzik ha majd ilyen havi ingazasokkal fogok jonni menni. Raadasul a csaladom nelkul is alig birom ki...nagyon nehez.


Mit javasolnatok?


2011. aug. 18. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kint maradnék kb. fél-egy évig, hogy legyen egy kis tartalékom.

Közben utánajárnék milyen feltételei vannak a bejutásnak. Csak fizetősre tudsz menni? Biztos van, államilag támogatott is.

Tanulnék, jelentkeznék, és ha felvennének, elköltöznék abba a városba, ahol az egyetem van. Ki lehet venni egy szobát is, vagy összeköltözhetsz a pároddal is. Suli mellett pedig keresnék munkát, akár részmunkaidőset. Nagyobb városokban könnyebb bármilyen munkát találni.

Ha más nem, mekiben.

Meg ha jól tanulsz, ösztöndíjat is kapsz.


27 éves vagy, még előtted az élet, de ha önsajnálkozással töltöd el az idődet, 50 évesen is itt fogsz tartani. Úgyhogy nem ártana cselekedni.

2011. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!