Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Egyetemre jarok, mesterkepzesre. Egy evet passziv votam, kozben dolgoztam. Most osszel visszajottem tanulni. Mar van fosulis diplomam kornyezetvedelmis, plusz okj-m is, hull gazd technologusi. A baj, hogy uj varosba mentem vissza tanulni, es koleszba raadasul, ahol mar evek ota nem laktam. Nincs motivaciom egyaltalan mar tanulni, nincsenek barataim se az uj varosban, se koleszban, raadasul a szobatarsammal sem valami barati a viszonyom. Megpalyazott ez a koli hely, de felreertes tortent, es megsem ingyen lakhatok benne, pedig ugy volt...most este elmondtam anyamnak, hogy nem akarom tovabb csinalni, total kiakadt ram. Megbizhato, csendes, rendszereto, oszinte fiu voltam mindig is, szorgalmas is voltam, de mar egy ideje elszallt minden motivaciom. Mit tennetek? Kioktatast kerlek ne irjatok. 24f
2012. nov. 19. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idod lenne meg hatra a sulibol?
2012. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jóreggelt!:)

idáig elvégeztél 2 sulit,2 szakmád van. lehet bele fáradtál már és mégsem kellene elvégezni az egyetemet. ezt csak te érezheted.minden esetre na végkép nem bírod akkor hagyd ott.tudod hányan akarnak bejutni egyetemre?? gyűha.. rengetegen. és nem mindenkinek adatik meg h egyetemre menjen. én is szeretnék menni amint elvégeztem a sulit!:)

Sok szerencsét. hallgass a szívedre.

2012. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom adj magadnak egy évet! Ezalatt járj nyitott szemmel, nyisd ki a szíved. Tét nélkül próbálj meg barátkozni is. Ne futamodj meg elsőre! Ha abbahagynád a sulit lehet később megbánnád. Munka-család mellől meg sokkal nehezebb újra tanulni és az időd is szűkösebb lesz. Keress a városban vmilyen sportolási lehetőséget, jót fog tenni. Nekem a futás mossa ki az agyam és tesz helyre, te is keress hasonlót. Esetleg még barátokat is találhatnál így. A lényeg, hogy ne dönts most! Lehet rossz passzban vagy, kicsit elkeseredtél, kicsit sajnálod magad. Így nem lehet jól, felelősen dönteni! Elő egy papírt, mi szól mellette és mi szól ellene? Ha egy év múlva is változatlanul ez a véleményed, szerintem csak akkor lépj!
2012. nov. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!