Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetne egy olyan srác,...

Mit tehetne egy olyan srác, aki sok bántást kapott a lányoktól és sokat csalódott bennük, így előítéletei alakultak ki és már nem is szeret kezdeményezni, met nem látja értelmét?

Figyelt kérdés

Sokszor próbálkoztam csúnya, átlagos és szép lányoknál is, de mindig elutasítottak vagy a rosszabb esetben még ki is gúnyoltak, lerondáztak. Ez nagyon fájt nekem és már nem bírtam tovább folytatni a próbálkozásokat, így egy ideje neten próbálkozom, de itt is csak a fájdalom jut nekem. Tudom, hogy a külsőm miatt szívok, de mégis mit tehetnék, ha nem vagyok se magas, se kigyúrt, se jóképű?!

Nem értem, hogy sok ronda hapsinak mégis hogyan lett barátnője és nekem nem, akit egy kevés lány már helyesnek is tartott, igaz nagyon ritka, hogy egy lány tényleg vonzódi hozzám testileg, szinte egy kezemen meg tudom számolni, hány lánynak jöttem be a sok százból, akiknél próbálkoztam eddig.

Már úgy érzem, ha látok egy nekem tetsző lányt, hogy nincs is értelme foglalkozni vele, úgyis neki is cak a jó pasiknak van esélye, pedig higgyétek el, nekem nem csak a legjobb nők jönnek be, nem egy olyna lány tetszett már nekem őszintén, akiket haveromék lefújjoztak, de nekem tényleg tetszett és ez a lényeg szerintem, hogy olyan párja legyen az embernek, akihez tud testileg és lelkileg is vonzódni, de ha én csúnya vagyok a lányok szemében így eléggé esélytelennek látom a helyzetemet és már valahogy nincs is nagyon erőm meg kedvem próbálkozni, azt hiszem tartok az újabb fájdalomtól, lerondázástól, ami sokszor úgy kikészített, hogy sírtam is fiú létemre, akármilyen szégyen is ez.


2013. febr. 6. 10:26
 1/8 anonim válasza:
90%
valószínűleg az a legnagyobb gond, hogy a cél nem az, hogy megtaláld azt a lányt, akivel jól érzitek magatokat, hanem, hogy mindenképp legyen barátnőd. nemtom érzed-e a különbséget.
2013. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
já bitte, először is hozd magad formába és ne sopánkodj. a kereslethez igazítjuk a kínálatot,capisce...? tehát ha te is tisztában vagy azzal,hogy nem a nők álma típus vagy,tessék sportolni,az nem csak jó testfelépítést,hanem kitartó munka után önbizalmat,tartást is ad. ha sopánkodsz,határozatlan vagy és mamlasz,plusz még bénán is nézel ki és szarul öltözködsz, sose lesz se csúnya,se szép csajod. és ne is várd el egy csajtól se,hogy megálljon melletted. igenis tessék odafigyelni magadra, a frizurádra, az öltözködésedre, a viselkedésedre,a testedre. és ez egyáltalán nem nehéz.
2013. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne add fel ilyen hamar..

Nem tudom hány éves vagy, és azt sem hogy hogyan próbálkoztál eddig a lányoknál.

Sokszor nem a külső a fontos hanem a belső..

Én sem vagyok szép, de cserébe nagyon tudok szeretni. (ez a titka.)

Egy kis motiváció:

http://www.youtube.com/watch?v=LLdLs4lZ03A

2013. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bőven volt már részem kudarcokban, ráadásul engem még senki sem tartott helyesnek. Ennek ellenére próbálkozom tovább. Túl kell lépni az elkeseredettségen, és menni tovább, mert ha feladod, akkor aztán tényleg nem lesz barátnőd. Próbáld kihozni magadból a legtöbbet, én is azon vagyok, hogyha visszagondolok, akkor ne azon kelljen gondolkodnom, hogy mi lett volna ha mindent beleadok. Inkább beleadok mindent, és így majd nem kínoz a lelkiismeret, hogy eddig még egy lánynak sem kellettem 26 év alatt, hiszen én minden tőlem telhetőt megtettem, csak éppen a lányoknak nem volt igényük rám.
2013. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ezt te se hiszed el, v ha igen, nagyon naiv vagy. Ha nagyon tudsz szeretni, az még tovább rontja az esélyeidet. Volt már barátnőd?
2013. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Általában nem szeretem a rap zenét, de ez a szám kivételesen hallgatható, és egész jó, motiváló! :)
2013. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el nekem, vannak olyan lányok akiknek fontosabb a belső mint a külső, én most 4 hónapja vagyok együtt egy lánnyal semmi veszekedésre utaló jel nem volt.
2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eMTé válasza:

Ahhoz hogy sikeres legyél a lányoknál, több dolog kell. Valaki már írta, fontos, hogy hozd magad formába, sportolj.

Fejlődj lelkileg, kezdetnek hallgasd végig ezt


https://www.youtube.com/watch?v=Ht4P2pDzp9c&list=PL1Of_fhft1..


azután látogass el ide:


[link]


Kezdd bemutatkozással, olvasd át az alapokat. Ha már jó leszel elméletben, sokat fórumozol és lesz egy kis önbizalmad is, nyakamat rá, hogy lesz egy öreg harcsa aki kivisz terepre csajozni.


De ahhoz, hogy eredményt érj el, akarnod kell változni, fejlődni. Tartósan hazudni nem lehet, amilyen belül vagy, az látszik kívül is. Tehát változz olyaná, amilyenné szeretnél. Ha eléggé akarod, elszánt és kitartó leszel, sikerülni fog. Hajrá!

2014. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!