Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet rajtam olyan nagyon...

Mi lehet rajtam olyan nagyon érdekes?

Figyelt kérdés
Van 2 rib @ nc a sulimban,alattam járnak,nem is ismerem őket,csak úgy figyeltem fel rájuk hogy állandóan bámulnak,az első ilyen alkalom ami feltűnt az úgy volt hogy az egyik közülük bámult engem,nem értettem hogy mit néz,mondott valamit a másiknak aztán az is bámult,ekkor még nem vihogtak,múltkor elmentem mellettük bámulnak,és utána hogy már elmentem mellettük elkezdtek vihogni mint a kur... Nem értem,normális ruhákba járok,én átlagosnak mondanám magam,de sokan mondják hogy nagyon szép vagyok,fodrász tanárom mondta hogy azért visz versenyekre modellnek mert különleges arcom van,kitűnik a tömegből. Bár én nem így látom magam.Veletek is volt már hogy idegenek vihognak rajtatok?? 18/L
2013. febr. 6. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Valószínű csak irigykednek. Nekem is voltak ilyenek. Nincs jobb dolguk. Nem kell velük foglalkozni. Tudom könnyű ezt mondani, de tényleg.
2013. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt két lány, aki folyton bámultak. Nem nagyon tudtam hova tenni. Aztán valami edzésen megismerkedtek a húgommal és valahogy szóba jött, h van egy nővére(én). Ezután a két csaj mondta, h nekik én vagyok a példakép, olyan jó stílusom van, és milyen jó a hajam, és mindig engem néznek, h épp h nézek ki..ezután már csak mosolyogtam magamban a dolgon :)

szerintem ne foglalkozz velük, nyilván kisebbek nálad!? biztos csak irigykednek

2013. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért néznek, mert a leirásaid alapján szép vagy és kiváncsiak és sóvárgóan irigykednek rád. Ma az a divat, hogy az irigyek nevetnek a saját butaságaikon, hadd puffogjanak, ne is nézzél rájuk, jobban jársz.
2013. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem azért nézegetett vmi hülye liba, mert rohanva belém jött, aztán még neki állt feljebb, hogy miért voltam az útjában. Meg a szokásos, amikor a trendi konzump.csák nézegettek meg vihogtak azért, mert nekem nem volt modellalkatom meg olyan márkás cuccaim, amiken 72-es betűtípussal virított a logó...
2013. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor vihogtak azt hittem van valami az arcomon,tiszta rondának éreztem magam akkor
2013. febr. 6. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általánosban színes harisnyákban jártam, és volt egy kiscsaj, aki folyton röhögött a barátnőivel, ha elmentem mellettük, és egyértelmű volt, hogy a ruháimon nevetnek. Akkoriban még nem volt divat a színes harisnya. Kábé fél év után megelégeltem, visszamentem, és közöltem, hogy az arcomba röhögjön, ne a hátam mögött, ha olyan nagy a pofája - elég durván lefagyott az arca, és leszokott a vihogásról. Pár héttel később már ő is színes harisnyákban mászkált, szóval ebből arra következtetek, hogy ő is irigy volt, mert addig nem mert ilyet felvenni. Egyébként vedd jó jelnek, ha kinevetnek. Különbözöl tőlük, azaz nem vagy hülye p*csa. És ja, valószínűleg a vihogásaikkal kísérlik meg elszívni a csiniséged.
2013. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!