Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom leküzdeni, hogy...

Hogyan tudom leküzdeni, hogy ne féljek kiállni az osztály elé és beszélni hozzájuk? Felelésnél kevésbé izgulok mivel akkor a tanárhoz beszélek viszont ha figyelnek ők közben az már zavar

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, felelés közben is figyelnek :) Egyébként ez idővel megoldódik. Esetleg akkor megy még könnyebben ha fáradt vagy, de ezt hülyeség erőltetni, inkább állj ki ahányszor csak muszály, és egy idő után majd enyhül.
2009. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy valamelyik távolabb ülő osztálytársadra nézel,és hozzá beszélsz.Ez általában beválik.
2009. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én ilyenkor mindig elgondolkozok hogy vajon mit gondol a közönségem

pl:

látom hogy mindenki hulla mert a biokémia a halált nem érdekli a 10. órában akkor tudom hogy tökjó úgyse figyel rám még a ***sem

viszont ha 3-4. órában mondjuk a hüllőkről kell pár szót szólnom mert drágatanárúr azt mondta akkor próbálom összekapni magam

2009. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindent megtanulok tök jól, de mikor ki kell menni felelni akkor annyira izgulok h szinte mindent elfelejtek :s
2009. szept. 5. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel énis így vagyok.Ilyenkor álltalában vagy a tanárt figyelem fél szemmel mert neki is beszélek.. vagy valamelyik barátnőm.De gonold magad fordított helyeztbe.. Hogy te vagy a közönség és egy másik személy áll ott nem te. Szerintem annyira nem érdklik hogy éppen elrontottál egy szót vagy nemjut eszedbe valami.nekem olyankor súgnak vagy csak lesnek rám.. tanár ugyis segitt.Meg gondold azt hogy egy két három nap múlva vagy már holnap senkit nem fog érdekelni.

Én ilyenkor azt gondolom hogy midjárt kicsöngetnek mehetek barátnőimmel folyosóra vagy hogy 15perc és túlvagyok rajta stb.. :D


Ui.: szerintem inkább olyankor hálásak az osztálytásaid,hogy nem őket hívta ki a tanár hanem téged.Ne félj.Nekik is ugyanolyan ciki lenne.Ha valaki kinevet magát minősitti.Olyankor szólj be neki.Vagy tanár ugyis rászól.

2009. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi h írtál :) aranyos vagy :) és ahogy jobban belegondolok igazad van :)
2009. szept. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!