Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátom bikinis képet akar...

A barátom bikinis képet akar tőlem, folyton mondja, de én nem akarom. Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarom?

Figyelt kérdés
Szeret.. csak félek, hogy nem fog szeretni emiatt. :/

2013. febr. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mar miert ne szeretne amiatt? Hany evesek vagytok?
2013. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 16, ő 18. Nme tudom.. Csak mindig szomorú utána, és félek, hogy megfogja elégelni :/
2013. febr. 6. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... nem is tudom. Ha meztelen képet akarna, rávágnám, hogy NE küldj neki, de most gondolkodnom kell. Azt remélem tudod, hogy a különféle meztelen képek a csajokról hogyan kerülnek fel Napiszarra, meg egyéb undorító, lejárató blogokra... Naná, hogy mindig az expasi a ludas, aki visszaél a volt barátnője képeivel. Nem azt mondom, hogy ne bízz a barátodban, csak arra akarok rámutatni, hogy sokan már felsültek ezzel. Te ne tartozz közéjük!
2013. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bikinis kép még nem olyan vészes. Mert csak

látni fog egyszer a strandon :D meg más is :D csinálj egy felvállalható képet, meztelent meg sose küldj senkinek. Azt nézze Ő élőben :P ennyi. Manapság én se csinálnék olyasmit. Mert ki tudja :S

2013. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem küldök neki! :) csak remélem nem fog elhagyni..
2013. febr. 7. 17:20
 6/7 Gerge12 ***** válasza:

Elég marha lenne, ha ezért hagyna el.

Az összes barátnőmről volt meztelen képem,de miután véget értek a kapcsolatok nem tettem velük semmit,nem éreztem volna fairnek. Ha ez boldoggá tenné a fiút és ha megbizható, akkor egy bikinis kép simán mehet :) Kérj te is tőle képet és akkor ha fel akarja tenni a tiéd,akkor te is felteszed az övét valahová :D

2013. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lég hülye gyerek, ha ott vagy neki és közben bikinis képet akar rólad.
2013. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!