Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akarok vele már találozni? ://

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki találkozni akar velem, már meg is beszéltük, eddig kétszer ráztam le, de most nem tudom és nem akarok bunkó se lenni. Meg még tegnap úgy voltam vele, hogy max. Egy találkozás nem árt, viszont most már nem akarom és nem tudom, hogy mondjam el neki úgy, hogy megértse és ne sértődjön meg.

#találkozás #srác #én nem akarok #hogy bántsam meg
2012. nov. 18. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat,hogy nem szeretnél tőle semmit
2012. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat. Ha hiú reményt keltesz benne, az rosszabb.
2012. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Carlsokolbász ***** válasza:
Esetleg mondd meg neki hogy "Kedves hozéármándó nem akarok veled találkozni".
2012. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy a suli előtt akar találkozni...de én nem akarok vele,viszont ha meglát nem tudok,mit csinálni...:SS é
2012. nov. 18. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki hogy nem akarsz vele menni. Nekem volt egy fiú nyáron, és folyton azt mondtam neki hogy majd holnap, majd holnap, de végül rájöttem, hogy baromira nem érdekel a srác, és nem akarok vele találkozni. :) Meg is mondta neki.
2012. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki,ha már beleélte magát?://
2012. nov. 18. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Huhhh....fiatalon én is ilyen voltam, sosem szerettem megmondani, hogy ne találkozzunk, féltem, hogy megbántom. Aztán rájöttem, hogy lehet hogy így lesz, mégis jobb a nyílt közlés, mint húni a dolgokat. Megkönnyebbülés.
2012. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert azért az se mindegy...
2012. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!