Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha mindig abban...

Normális, ha mindig abban reménykedem, hogy felismerek itt (vagy neten máshol) valakit?

Figyelt kérdés

Mindig amikor valami olyan kérdést látok, ami ráillik valamelyik ismerősömre, azonnal rákattintok és elolvasom az egész kérdést, és mindig csalódott vagyok, hogy nem ő az. Az esély kb 0, hogy így megtaláljak valakit, de mindig reménykedem. Ugyanígy vagyok egy angol netes fórumon is, ahova tudom, hogy jár az egyik ismerősöm. Mikor valaki valami olyat ír, ami ráillik, rögtön megnézem a felhasználó összes válaszát, hátha ő az.


Csak én vagyok ilyen? Ez normális?



2013. febr. 7. 01:55
 1/2 anonim válasza:
Nem. Én mindig attól félek, hogy esetleg a tesóm az, aki majd elkezd válaszolgatni a kérdeseimre, miközben ő nem tudja, hogy ki kérdezte, én meg nem tudom, hogy ki válaszolt rá. És egyszer majd véletlenül kiderül, főleg, ha esetleg olyat írtam, amit nem kellett volna látnia.
2013. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális -e, de én is ilyen vagyok valakivel kapcsolatban. Ez van, biztos hiányzik az a valaki (nekem legalábbis).
2013. febr. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!