Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk de reménykedem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de reménykedem. Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm. Két és fél hónap után. Ő nem mondta volna, hogy baja van, ha nem ülök le vele beszélni. Mivel egyoldalúnak éreztem a kapcsolatot, így leültettem, hogy beszéljünk. Mondta, hogy valamiért , ő sem tudja miért, de nem megy. Mondta is, hogy egy hónapja eltört benne valami, teljesen megváltozott, nem akar kicseszni velem,időre van szüksége, inkább hagyjuk, meg hogy neki gyors volt a volt 9 hónap (távkapcsolat) után, ez az egész. Majd mindennap együtt voltunk. Mondta is, hogy az elején jó volt, hogy sokat együtt vagyunk, meg élte, de ez így sok.. idő kell neki. A cuccait itt hagyta, pizsama, póló, gatya, ilyenek. Mondtam neki, hogy legyen úgy, hogy adok neki X időt, amennyi kell neki, de nem tudom, nekem mennyi kell, ahhoz, hogy feldolgozzam, ezért gondolkozzon gyorsan, de nem sürgetem.Mondtam, hogy van egy ötletem de kérdeztem a cuccait, hogy elviszi e. Mondta, hogy attól függ milyen opciót gondolok. Azzal álltam elő, hogy majd mikor akar, hív elmegyek és megbeszéljük, ha úgy van hozom a cuccaimat is haza. Ebben maradtunk.. A kapuban is mondta, na majd hívlak. Már 1 hónapja észre vettem rajta ezt, de tegnap volt az exénél, visszahozni az ottani cuccait, szerintem ez is rásegített. Érdekes, hogy ő nem mondta, csak beugrott, hogy hazaért de megy is. Mire mondtam, hogy gyere beszéljünk. A beszélgetés közben nem egyszer csókolóztunk, amit igaz, hogy én kezdtem, de húzott magához. Az ágyban löktem, csókolózás után néztem rá, és magához húzott, és megint elkezdődött. Mikor megölelt, mondtam hogy elveszítessz, és hogy nagyon sok mindent szerettem volna ettől a kapcsolattól, mindig melletted álltam. Ekkor pityergett. 4x sírt még beszélgettünk. Kérdeztem a másik fickót is , de nincs a képben. Mi a véleményetek erről? Van még esély?
2013. jan. 3. 11:05
 1/4 fospuska ***** válasza:
macera. sajna eléggé esélyes,hogy maga miatt pityergett és hogy magához húzott,csak a szeretet hiányzott neki,nem te. rakd ki cuccostól,akkor kevesebb az esélye hezitálni.
2013. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a remény halott. ergo most még sem jó az állítás h a remény hal meg utoljára..
2013. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz semmi szerintem.
2013. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el a tényt:vége!
2013. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!