Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valami kreatin...

Tudtok ajánlani valami kreatint? Hiába reménykedem mindig a monohidrátba, vettem már többször is, de semmit nem használ.

Figyelt kérdés
Se erőben nem érzek változást, illetve a tömegem se nő gyorsabban mint alapból. (étrend rendben.)
2012. aug. 17. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rendben az étrended, akkor próbáld ki a kreatin AKG-t:

[link]

2012. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig a sima creatin volt a legjobb választás. Amióta létezik a creatin AKG (creatin kémiai kötése AKG-val), ő az eddigi leghatékonyabb creatin formula. PH-stabil, nagyon jó oldódású, tökéletes felszívódású, mivel a bélrendszerből a vérbe jut, így nincs gyomor és emésztési probléma. Mivel nem kell szénhidrát, anélkül is az izmokba jut, még szálkásítók, diétázók is használhatják. A bőr alatti kötőszövetekben nem tart vissza vizet.

[link]

2012. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak a creatin monohydráttól várod a fejlődést. Nem csak 1 anyagot vettél ki egy tápkieg láncolatból, mert ez így nem fog működni.
2012. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kipróbálom ezt az AKG-t!

Utolsó válaszoló: elsőnek rendbe tettem a tömegnövelő étrendem, ami 2g*testsúlykg fehérjét és 5g*testsúlykg szénhidrátot jelentett nálam. Ezt egészítettem ki: Multivitaminnal (Multi Pro Pak) fehérjével (ez mikor mi, de általában tejsavó, csak a márkát válogattam) ehhez jött edzés után mindig valami gyors ch, és úgy gondoltam hogy ide érdemes lenne kreatin, elsőnek mindenki a monohidrátot javasolta, ezért azt vettem. Elsőnek sem dobott rajtam semmit, aztán vettem mikronizáltat, mindig becsaptam magam úgymond, mindig úgy voltam vele hogy még egy picit több fehérjét viszek be vagy valami, biztos érni fog valamit, de semmit, nagy dózisban sem.

2012. aug. 17. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hatott a monohidrátos kreatin is,csak a gyomrom érzékeny és nem éreztem jól magam tőle..,változó kinél hogy hat.De ezt a másik fajta kreatint én is kipróbálom jól hangzik!:)
2012. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!