Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy nem az...

Honnan tudhatom, hogy nem az a sorsom, hogy öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
42!
2013. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem lettél öngyilkos, addig nem az a sorsod.
2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudhatod! De majd úgy is kiderül!
2013. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeftBehind ***** válasza:
28%
Hát én besz@rok,milyen segítőkész emberek vannak itt
2013. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjunk erre? Honnan tudjuk? Sehonnan! Majd ha véget ér az életünk kiderül mi volt a sorsunk!
2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert valaki egy kérdésnél felvetette az öngyilkosságot, vállalt halált, és jött olyan válasz, hogy ne legyen öngyilkos, mert a sorsnak terve van.
2013. febr. 9. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Olyan hogy sors, nincs. Az idő linearitásában a véletlenek, és a szabad akarat együttes eseményeit hívjuk eseménynek, elmúlt eseményeit múltnak, az ember haláláig tartó időszakot meg életének. Ennyire egyszerű, sors nincs. Mert ha én azt mondom, holnap feltalálok valamit, akkor kibszott gazdag ember leszek, ha meg azt mondom, kicsit kockulok, akkor hétfőre meg kibszottul kipihent.
2013. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!