Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni.!?

Öngyilkos akarok lenni.!?

Figyelt kérdés
Úgy érzem vége mindennek, vége az egész életemnek. A barátaim eltávolodtak tőlem, a barátommal is összevesztem az iskolám is megszűnt, teljesen egyedül lettem senkit nem érdekel mi van velem, a családomba is gondok vannak, elegem van a egész életből....

2012. okt. 8. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nagyon sok ember öngyilkos akarhatna lenni,az élet néha xar.
2012. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egyszer kicsit több mint egy éve teljesen felkészültem a halálra. Már napok óta nem ettem, mert nem volt mit, minden "összejött". A munkanélküliség, a sajnálat, megalázás, de ha hiszed ha nem még az a meg könnyebülés is, hogy nincs több hitelem, egy löketet adott felé. Öngyilkosság. Így hívják, pedig a tettnek semmi köze a gyilkossághoz. Nincs "vérszomj", csak a halál van, úgymond a remény halála. Annyira üres, és félelmetes érzés volt, soha nem fogom tudni mihez hasonlítani. Akkor nem gyógyszert akarsz bevenni, sem eret vági, biztosra akarsz menni! "Halál biztosra". :D Ez egy végső állítás, egy búcsúzóul odavágott káromkodás a világnak. Az önkritika legőszintébb formája. Még most is kiráz a hideg, és nyom a mellkasom, ha rágondolok. A halni készülő nem meghalni akar, csak nem bírja tovább elviselni a szenvedést. Én aki mindig úgy gondoltam, hogy bár nem ismerem a részleteket, de az öngyilkosság gyáva megfutamodás. Pedig a bizalom egy másik ember felé is maga az öngyilkosság, mint tapasztaltam. Az biztos, hogy az egész ellenszere az idő. Na meg a szeretet. Volt nap, mikor egy régi fénykép, egy fél pár kesztyű vagy más kacat miatt, nem is tudom, de a régi önmagammal szembesültem már megint. Hogy én mennyire nyomorult voltam, te jó ég. És bár a helyzet nem túl sokat változott, valami csoda folytán mégis vannak szeretteim, múltam, sőt, gerincem, egyszóval, hogy ma mennyivel boldogabb vagyok, és váratlanul, ennek ellenére e pillanatban, vigasztalhatatlanul a régi önmagamat kezdtem el siratni, mert mégiscsak elárultam őt! Most szinte luxus minden, ami azóta lettem, mert megváltozni, na az az igazi öngyilkosság.
2012. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos mindig is szar volt az életem. Sose volt semmi jó mindig kaptam valamit az élettől, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Minek kell élni ha mindig csak a gondok vannak???
2012. okt. 8. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
A gondok azért vannak, hogy az ember erőfeszítéseket tegyen, és megoldja őket.
2012. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na én tudnék mesélni a rossz életről. A felét sem élted át mint én. Mégis mindig talpra álltam, és mentem tovább. Eszembe sem jutott az öngyilkosság. Szóval nem nyafogni kell, hanem talpra álli, és keresni a jobb lehetőségeket. Siránkozással semmivel sem fogsz előrébb haladni.
2012. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig minden jó lenne egy idő után semminek sem tudnánk örülni igazán. A nehézségek megedzik a lelket, a testet. Hidd el, vannak tőled kilátástalanabb helyzetben is. Sokan. De nem az a megoldás ha megölöd magad. Az semmire sem megoldás. A te problémád még könnyen orvosolható. Ha csak ennyi gondom lenne boldog lennék.
2012. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak gondjai, és meg kell őket oldani, változtatni kell az életeden ha nem jó, nem pedig elmenekülni. Egyszer úgyis meghalsz, addig legalább érezd jól magad, tedd azt amit szeretnél. Hozd helyre az életed, szórakozz, szerezz új barátokat, stb.
2012. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Hány éves vagy?

Depi vagy és öngyi leszel?

2012. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Korántse vonz ily dőre képzelet,

A célt, tudom, még százszor el nem érem.

Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?

A cél, megszűnte a dicső csatának,

A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."


Ugye milyen szépen megfogalmazta Madách az emberi élet értelmét Az ember tragédiájában.


Sose add fel,mindig van remény!Küzdj és bízva bízzál!

2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugye ez most egy segélykiáltás? Tényleg minden rossz az életedben?


Ha csak egy kicsit is mutatós nő vagy, akkor már eleve nem érezheted magad túl szerencsétlennek, egy férfit találhatsz, aki segít megoldani a problémáidat.

2012. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!