Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehetnék népszerű az...

Mitől lehetnék népszerű az iskolában?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék népszerű lenni de nem ribancosan hanem természetesen.adnátok pár jó tippet erre?ezt arra értem hogy mindig mindenki köszönjön nekem és népszerű léegyek főleg z osztályunkban

2013. febr. 9. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy pártot, nyerd meg a jövő évi választásokat és növeld a GDP-t ugyan annyi százalékkal mint amennyivel csökkent Matolcsy alatt.
2013. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy népszerű? Te is azon tömegember akarsz lenni, aki játssza a hülye kitalált image-ét? Legyél magad, arra jobban rákapnak a többiek. Én személy szerint a cicababáktól , már rókázok.
2013. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lőj meg valakit a suliban..mondjuk egy tanárt. Köszönni ezekután nem biztos,hogy fognak neked..de a nevedet megjegyzik az biztos!:)
2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Töltesd fel a szádat meg a cicidet.Akkor biztos mindenki rólad fog beszélni..és "népszerű" leszel ;)
2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Én tizenhárom éves vagyok, nem vagyok népszerű, de nem is akarok kitűnni a tömegből, meg egyébként sem olyan iskolába járok, ahol van az a bizonyos ranglétra. Ahhoz nem kell népszerűnek lenned, hogy köszönjön neked mindenki, ez attól függ, hogy milyen viszonyban vagy az emberekkel. Ha kedves, segítőkész, jó humorú vagy és pozitív, nem pedig egész nap nyavalyogsz bizonyára többen fogják keresni a társaságodat. És most jön a szokásos; inkább legyél szürke kisegér(ez alatt azt értem, hogy ne tűnj ki túlságosan a tömegből) minthogy eljátssz nap mint nap egy olyan viselkedést, ami nem is igazán te vagy Remélem segítettem, és ezentúl másképp fogod látni a dolgokat!:)
2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt hagyuk ez a többieknek szólt mondjátok azt hogy nem merült fel benetek sulis korotokba hogy tiszteljenek vagy ismertebbek legyetek többieknél.!

Én mindig ismert voltam birtak engem miért.? Vagy olyat tettem amitsenki nem mer vagy mert én vagyok én.! Igaz nagy sportoló vagyok voltam ez rádob.! Csajozni vagy pasizni megkell tanulni ismertebb leszel.! Van a másik része az egy kicsit tulzás amikor azért ismernek mert ribanc vagy na az cinkes olyan ne legyél mert akor mindenki csak csak használgatni akar.!

2013. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!