Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van az életemből, mit...

Elegem van az életemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem jól alakul nekem. Nem tudok elbeszélgetni a kortársaimmal (fiatalokkal) semmiről, egyszerűen senki nem hajlandó meghallgatni, megérteni, még a nyugodtabbak, visszahúzódóbbak se. Mindenkinek elege van belőlem, ha interneten írok rájuk akkor főleg, de élőben is nagyon barátságtalanok velem. Szóval röviden, totál magányos vagyok és maximum az anyámék szólnak hozzám normálisan, megy egy internetes haverom aki nagyon messze lakik.

De ő is szerintem csak azért beszélget velem mert sajnál vagy ilyenek. És egy kisebb településen élek, ahol a legtöbb fiatal ismer, és hallotta azt a pletykát amiket egykor rólam pletykáltak, és el is hitte mindenki. Hogy bírjam tovább így az életet, hogy mindenki utál, mindenki undok velem? És egy dögunalom az életem ha csinálok valamit azt mindenképpen egyedül kell. 17/F

Öngyilkos az nem akarnék lenni, csak azt szeretném ha egy kicsit jobb szociális életem lenne, és csak egy kicsit jobban embernek néznének az iskolatársaim, meg akikkel beszélni próbálok.


2013. jan. 26. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátaim. És csak egy két emberrel vagyok el ugy ahogy. Nem veled van a hiba, hanem a többi emberrel. Ha valaki a hallott pletyka alapján itélkezik akkor meg pláne gond van a fejével. Ne keresedj el. Probálj más körökben barátokat keresni. És ha még egy pár év mulva sem javul a helyzet akkor költözz el. Ott uj embereket ismerhetsz majd meg és tiszta lappal indulhatsz. Én ezt tenném ha nem javulna a helyzet.
2013. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen pletykák?
2013. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt ide nem írom le
2013. jan. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!