Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha így folytatom egyedül...

Ha így folytatom egyedül fogok maradni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sajnos senki nem elég jó nekem. Alig vannak barátaim, sőt, ha belegondolok csak egy legjobb barátom van. Aki kicsit is máshogy csinálja a dolgait, vagy máshogy gondolkozik, már nem tudok vele mit kezdeni.. Nagyon sok velem egykorú túl éretlen még, vagy épp az ellenkezője: cigizik, bulizik és/vagy füvezik. És ehhez elég csak az osztályomban körülnézni.. Nagyon nehezen alakítok ki emberi kapcsolatokat, és ha meg is történik, egy idő után elromlik. Félek egyedül fogok maradni. :( Segítsetek!

Járok táncolni is, de ott se vagyok jóba senkivel. Szerintem túlságosan büszke vagyok, így sosem kezdeményezek. Vagy ki tudja, lehet hogy csak félek.. Válaszokat előre is köszönöm!

15L


2013. febr. 9. 18:32
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Nyugi.

Adod te még alább is... :-)

2013. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Szerencsére nem vagyok befolyásolható, és ha választanom kéne a rossz társaság és az egyedüllét között, akkor magányásoan töltöm a gimis éveimet.
2013. febr. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi, biztos lesznek barátaid később :)

most magányosnak érzed magad?

2013. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. na szia
2013. febr. 9. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

csak segíteni akartam, de akkor mindegy...

minek írtad ki a kérdést akkor?

2013. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy magányos vagyok-e.
2013. febr. 10. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
de ha nem vagy magányos, akkor miért baj ha egyedül maradsz? ezt nem értem. ha boldog vagy egyedül, akkor miért számít, hogy sok barátod van?
2013. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!