Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak velem történik ez amikor...

Csak velem történik ez amikor szerelmes vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes lettem egy évfolyamtársamba aki eddig nagyon jó haverom volt és sokat hülyültünk. Páran mondták is hogy lehet hogy bejövök neki... de neki más tetszik ha jól tudom. Párszor odajön hozzám én pedig teljesen leblokkolok és nem tudok mit szólni meg zavarba vagyok, pedig ezelőtt mindig közvetlen voltam meg jól elvoltunk. Mit tegyek hogy ne legyek zavarba? Vagy hogy esetleg megint barátként tekintsek rá? Bocs hogy hosszú lett. 15/L

2013. febr. 12. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy barátként tekints rá nem hiszem, hogy menni fog. Voltam hasonló cipőben, próbáltam, nem ment. Az érzelmek erősebbek annál :D


Természetes hogy zavarban érzed magad, leblokkolsz, meg hasonlók. Meg kell tanulnod közvetlennek maradni mellette, és ehhez leginkább egy marék bátorság, és önbizalom kell.

2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)) ment a zöld kéz. háát akkor megpróbálok önbizalmat gyűjteni:P
2013. febr. 12. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!