Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok szerelmes lenni és...

Nem tudok szerelmes lenni és a nőkben csak a testet és a lyukat látom?! Mit csináljak és hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Semmit! Majd egyszer jön valaki, akire másképp tekintesz....Vagy nem! Akkor meg örömöt okozol másnak, mint ahogy neked is, és mindenki megy utána a maga útján....Sokan élnek így is, meg úgy is!
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát a fejedben is csak lyuk van :D az is huzattal :D

az azért nem mindegy, hogy hány évesen írod mindezt.

2012. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ezen nem tudsz változtatni.. Lehet a korral változni fog..Idővel jönni fog egy lány, aki elveszi neked is az eszed..:)
2012. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló 26 vagyok...
2012. nov. 9. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne állj le nőkkel mert ez nagy szemétség. A másik meg megszeret a nő és akkor kidobod mert semmit nem érzel iránta..Nem lennék a nő helyében. Ha van nőd még most tisztázd vele a dolgokat.
2012. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel tényleg addig nincs baj míg nem kezded el hitegetni a lányokat..
2012. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

prostikhoz jársz, vagy keresel olyan lányt aki csak szexet akar.

őszinte leszel az elején hogy neked csak erről szól a dolog és kész.

én lányba vagyok ilyen, hogy nem tudok szerelmes lenni, nálam 2 opció van. vagy csak haverként tudok valakire nézni mert annyira nem vonz a teste, vagy vonz a teste de akkor csak szexről lehet szó.

viszont, kb. 5000 pasiból egy az aki bejön, a többinek esélye sincs.

tenni ellene? nem teszek ellene, nem tudok magamból szerelmet kikényszeríteni

2012. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tetris ***** válasza:
66%
Még nem jött el az igazi. Talán próbálkozz meg azzal, hogy elgondolkodol azon, hogy milyen lányt szeretnél magad mellé, akivel hosszabb időn keresztül is képes lennél együtt maradni. Milyennek képzeled el álmaid nőjét. Milyen legyen a jövendő feleséged. Ha ezekkel tisztába jössz, könnyebben eligazodsz a nők között, hogy ki való hozzád.
2012. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 17:07


Nem szokásom hitegetni..távol áll tőlem a dolog.Igazából úgy is érzik szerintem hogy mi a helyzet,de ennek elleénre soha nem mondanak nemet,pedig soha nem hitegetem őket és ehhez hasonlódolgok.Lehet hogy eddig pont olyanokat fogtam ki akik ugyan így vannak ezzel...

2012. nov. 9. 17:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért nem mindegy, hogy mit értünk hitegetés alatt.


Lehet, hogy te annyival elintézed az "őszinteséget", hogy nem mondod nekik: "szeretlek, hiányzol", de ezt sok nő úgy értékeli, hogy simán csak nem szereted kimondani ezeket a dolgokat. Ettől azonban még reménykednek. Úgy tiszta, ha megmondod nekik, hogy "csajszi, ez van, nem tudlak szeretni, és valószínűleg nem is foglak. Kérlek, ne feküdjünk le, ha esélyesnek tartod, hogy idővel belémszeretsz"


A lányoknál ugyanis a szex meghozhatja a szerelmet. Míg nálad az lehet a gond, hogy senkiért nem kell teperned, még azelőtt lefekszetek, mielőtt bármi érzelem kialakulhatna a lány iránt. Innentől kezdve már persze, hogy szexuális tárgyként tekintesz rájuk.

2012. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!