Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg defektes vagyok, ha...

Tényleg defektes vagyok, ha ilyenen ideges leszek?

Figyelt kérdés

ma pl osztálytársaim a 3. óra után (mindegyik osztályterembe van egy számítógép, azt éppen be volt kapcsolva) , rámentem wifire és benyomták a harlem shaket és kb 10 percig nézték, de 3 perc után egyikük mondja, hmm holnap csinálunk egyet, "jójó" vagy vmi válasz, és akkor odajön hozzám aki szóvátette(nekem épp van kamerám), hogy "akkor holnapra légyszi hozd el a kamerád"


http://www.youtube.com/watch?v=mWczaNJIrtA pl ilyeneket néztek


ez így összességében annyira nem is érthető miért lettem ideges, csupán az bosszant, hogy egy ennyire nagy "modernkori" ötlettelem ráncigálós hülyeségbe bele akar venni, és csak úgy mondja a nagy vihogásban - miközben én legszívesebben leütöttem vna mindegyiket -, hogy "holnapra akkor légyszi hozd el a kamerád"


annyira béna, és izléstelen hülyeségnek tartom ezt a harlem shaket, hogy nagyon felidegesített, de legfőképp azt nem értem, hogy miért van az hogy kb 25en voltunk a terembe és én vagyok az egyedüli aki ezt így gondolja



2013. febr. 13. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

mas az erdeklodesi korod, szerintem ne parazz ra. (egyebkent ez a harlem shake mar nekem is uncsi es sok)

mondd, hogy apud nem engedte elvinni a kamerat. vagy mondd, hogy a nagybatyadnal van, az meg mondjuk az orszag masik felen el. szoval legy kreativ, es ne hazudj sokat (pont annyit, hogy ne bants meg vele masokat)

2013. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mivel "filmesember vagyok" meg kért másra pont erre a napra, amit, meg szívesen elvállaltam, de lassan úgyérzem hogy tiszta hülyét csinálnak belőlem


hát igen, más, csak kár, hogy kevés ember van a társaságomba akinek ilyen az érdeklődési köre

2013. febr. 13. 23:21
 3/4 anonim válasza:
vagy mondjuk mondd meg hogy téged ez nem érdekel, sőt idegesít és nem akarsz részt venni a dologban...nemértem miért kéne hazugságokkal mentegetni magad olyan emberek előtt akik teljesen más hullámhosszon vannak.
2013. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most volt szalagavató és nagyon megleptek pozitívan, meg volt pár dolog ami miatt úgyérzem, hogy bunkóság lenne megsérteni őket, ugyanakkor meg nagyon nem előrelátóak, pl ebben a harlem shakeben is mindenki hozta a cuccát meg találgatta, hogy majd hogy fogja rázni, aztán mikor fel akarták venni, akkor jöttek oda hozzám, hogy "jaa, nincs kameránk, elhoztad" úúúúú ilyenkor legszívesebben felküldtem vna a falra az összeset..


de mivel más miatt is kellett vinnem kamerát ezért vittem, szal ott volt, és hazudni meg nem akartam, amit már fent írtam miért nem

2013. febr. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!