Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van, kegyetlenül...

Ez miért van, kegyetlenül rossz érzés? (tablófotózáson olyan hülye fejem volt mind az 5 képen)

Figyelt kérdés

mikor belenézek a tükörbe otthon sokkal tűrhetőbb, igaz már 2 éve sajna tök pattanásos, heges az arcom, és ez rendesen szomorúvá is teszi a napjaimat


most fotózáson meg olyan elkeserítően hülye fejem volt mind a képeken, de persze ráböktem az egyikre - az majd jó lesz - ..


tudom, hogy retusálják meg minden de én akkor sem értem miért van az, hogy minden nyáron jóképűbb csávónak érzem magam, sokkal, jó oké, hogy szebb az arcbőröm sokkal, és emiatt elviselhetőbb az élet, de akkor is mintha más is átalakulna..annyira fos ez így


tavaly még alapozóval is kentem mert nem bírtam elviselni annyira katasztrofális volt, de most meg szimplán rohattul szar:\


hiába ér bármi dícséret, siker, pár nap múlva megin szar a hangulatom

19f



2013. febr. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát papám, a fotós is csak hozott anyagból dolgozik
2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom..

azt nem értem, hogy mitől van az, hogy néha belenézek a tükörbe és azt mondom hmmm de jóképű ember, de nagyon sokszor meg itt van eeez!!:@:@ :@


ezt is csak az értheti, akivel hasonló történik

2013. febr. 14. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
a tükör mutatja a valóságot, nem a fotó
2013. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelnek a hegek, egyszer láttam (nem is ismertem, sajnos) egy srácot, ilyen arccal, de olyan kisugárzása volt, huh, szóval nem szokott az előfordulni, h látsz valakit a buszon, v bárhol életedben egyszer, és még évek múlva is eszedbe jut, h azt a kisugárzást soha nem felejted, pedig heges arca volt

ennyi az egész, ne törődj a fényképpel

2013. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:

Vannak fotogén emberek, és vannak olyanok, akiket úgymond "nem szeret a kamera". Üdvözöllek a klubban!

Egyébként meg ennél nagyobb gondod-bajod soha a büdös életbe ne legyen, ezt kívánom neked!

2013. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél úgy elkenődve! Majd helyrejön az arcbőröd. Biztos nem vagy te csúnya. Csak több önbizalom kéne.
2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!