Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi van velem, miért...

Nem tudom mi van velem, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kamasz, 22 éves leszek. Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, van egy jó munkám is, amit mai világban kevesen mondhatnak el. Mégis valami hiányzik. Párom imádja a kalandokat, viszont engem kislány korom óta borzasztóan féltettek mindentől. (Anyu egyedül nevelt) Még úszni sem engedett tanulni azután hogy kisgyerekként a tanítónő nem figyelt rendesen és víz alá nyomott egy fiú. Lovagolni szerettem volna egész kamasz koromig (akkor beláttam hogy kárnak könyörögni), de azt sem lehetett, mondván hogy amilyen ügyetlen vagyok csak összetöröm magam. A problémáim egész addig nem is jöttek elő, amíg a párommal össze nem jöttem, aki egy nagy kalandor tele tervekkel. Imád a hegyekben túrázni, ahol én rendre pánikrohamot kapok, mivel eszembe jut az amit éveken keresztül hallottam: Ez nem neked való. Nem vagy rá alkalmas. Te csak maradj a grafikánál (10 évig jártam grafika szakra suli mellett). Most jött egy újabb érvágás. Párom nyelvet kezd tanulni, amire én annyira vágyok titkon. Persze csak titokba, mert ha kérdezi akkor én tiltakozok. Mivel én még azt sem tudtam középsuliban megtanulni. Igazából ha a munkahelyemen egy külföldi jön minden szavát értem (angolul beszélnek hozzám) csak válaszolni nem merek.


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett a kérdésem, de van valaki aki volt hasonló helyzetben? Hogy jutott túl rajta?



2013. febr. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi komoly bajod. Én is pánikbeteg vagyok és szintén 22 éves lány.Nincs önbizalmad, ennyi az egész. A varázsszó: Szedd össze magad. Ha úgy látod, hogy segítségre van szükséged, keress fel egy pszichológust. A gyakorin ezzel nem lehet töketlenkedni, attól nem változik semmi. Az agyadban kell változást indukálni, ahogy nekem is.
2013. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat :) Próbálkozok változtatni a hozzáállásomon. Nagyon nyögvenyelősen meg, sajnos. Neked is sok kitartást kívánok.
2013. febr. 17. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudod mi jutott eszembe? Jóga! Én pár napja kezdtem el, de határozottan jobban érzem magam tőle. De ha eddig nem tetted, próbálkozhatsz gyógyteákkal, vitaminokkal, étrend változtatással, több sport, ilyesmi. A lényeg, hogy ne merülj el az önsajnálatban, mert az nem visz előre.
2013. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MOst rendeztem át a szobám. Kipakoltam a szekrényemet. Tudod mennyi fekete ruhám volt? :D Most adom őket el szépen. Sport az lesz . Márciustól biciklivel járok dolgozni.
2013. febr. 17. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy lehúznak a fekete ruhák? :) Nem tudom, én kifejezetten szeretem őket, és sokkal rosszabbul érztem magam csillivilli cuccokban, bár nekem a stílusomhoz tartoznak a sötét színek. De ha te jobban érzed tőle magad, adj túl rajuk. :)
2013. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!