Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlzott közvetlenség. Velem...

Túlzott közvetlenség. Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó, hogy ha engem érdekel valaki, akkor tényleg érdekel. Érdekel, hogy hogyan érzi magát egyes szituációkban, vagy úgy általbáan az életben, világban, és nagyon közvetlen vagyok az ilyen emberekkel (azzal a kevéssel akit barátaimnak nevezek). Nálam ez azt jelenti, hogy őszintén beszélek magamról, gyakran nagyon személyes dolgokról is, és ezt fordítva is elvárom, ami abban nyilvánul meg, hogy bizony kérdezgetek. Hogy vagy, mit érzel, hogy érzel, mennyire, hogyan stb stb stb. Volt egy lány akit nagyon szerettem és őt megőrítettem ezzel. Vájkálásnak, faggatózásnak, vagy legrosszabb esetben számonkérésnek vette, pedig én tényleg csak kíváncsi vagyok, és úgy gondolom, hogy egy közvetlen, baráti kapcsolatba ez belefér. Nem tudom, hogy ez tényleg annyira kirívó hiba, vagy egyszerűen csak nem illünk össze és túlságosan másképp gondolkodunk. Utóbbira gondolok, de érdekelnének mások tapasztalatai, véleménye.

2013. febr. 18. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj végülis, hogy törődsz másokkal! De mondjuk lehet ha most elkezdenél engem is kérdezgetni, meg faggatni akkor az nekem se tetszene. De mondjuk ez egyén függő. Van aki jobban megnyílik, van aki nem. Meg hát a témától is, ki miről beszél szivesen
2013. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem gond, amíg tiszteletben tudod tartani, hogy vannak olyan emberek is akiknek nincs kedve mindent kibeszélni. Szóval érezned kell hol a határ és azt nem szabad átlépni.
2013. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom a következő videót a figyelmedbe.

Sok mindenről szó van benne, hallgasd végig figyelemmel.

Igaz vallásos jellegű, de ez ne zavarjon,ha választ kapsz a kérdésedre.


https://www.youtube.com/watch?v=WOEqciSdKQE

2013. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon sokáig elég zákózott voltam aztán szép lassan megnyíltam, egy idő után már túlságosan is. Aztán megtanultam mit szabad és mit nem, így kicsit másabb a helyzet. De érzem, hogy ez nem én vagyok, szóval újból egyre zárkózottabb leszek. A lényeg, hogy mindig olyannak add magad amilyen tényleg vagy, ha ez nem tetszik a lánynak, lehet nem a megfelelő választás volt.
2013. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szeretet tudod mi? Amikor elfogadod a másikat és változol miatta. Nem ő kényszerít rá hogy változz, hanem te tudod, hogy neki mi a jó és az ő kedvéért egy kicsit alklamazkodsz. Például elfogadod, hogy ő nem olyan nyílt és egy kicsit visszaveszel amikor vele vagy.
2013. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bunny007 válasza:
46%

Szia!

Amúgy én is ilyen kérdezgetős vagyok:)Én azt vettem észre, hogy sokaknak jól esik az érdeklődés, mert mindenki szeret ugye magáról beszélni:) Nos nálam is sokszor az a hiba, hogy túl közvetlen vagyok a számomra elsőnek szimpi emberekkel. Azt javaslom NE VÁLTOZZ, te ilyennek születtél és ez manapság már tök ritka.

2013. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos így fejezem ki, hogy a másik érdekel. Elég lenne azt mondani, hogy "bocsi, nem szeretnék erről beszélni", és kész. Nem tudok megváltozni ebben, és mivel én sem érzem ezt konkrét hibának (inkább személyiségbeli eltérésnek), így nem is igazán érzem szükségét. Köszi a válaszokat.
2013. febr. 23. 14:45
 8/8 anonim válasza:
100%
Akiket szeretek azokkal mindent megosztok, viszont volt aki írta, hogy látta, hogy éppen hol jártam fb GPS-el, ennél kiakadtam. Szerintem bízd rá mennyit oszt meg veled és örülj ha elmond valamit. Akinek köze van hozzá azzal közlöm hová megyek, mikor és mit csinálok. Nem várhatod el senkitől, hogy elmondjon mindent, amit tudatni szeretne veled azt elmondja.
2013. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!